Canlı Yayın Bombaları

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Melih GÖKÇEK'in konuk olduğu bir televizyon programında canlı yayına
katılan bir hayat kadınının sözleri:
"Melih BEY iyi günler, biz, bizim kerhanede 100 tane orospu, senin gibi bitane orospu çocuğu doğuramadık !!! " demesi.
----------------------------
Kahramanımız 'Seda SAYAN' yine bi sabah elleri belinde, programını sunuyor. O sırada bi canlı bağlantı olur ve...
Seda SAYAN:
- AAloooğğğ kiminle görüşüyoruz ?
- Ben Mustafa
- Naber lan Mustafa ?
- Nerden arıyosun bizi Mustafa ?
- Şişli'den.
- Ne iş yapıyon lan Mustafa?
- Belediye başkanıyım... (Mustafa SARIGÜL)
İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja başlar.
Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbole bu ilgi nereden?
Kız: ben Efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: Aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.
Bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.
Murathanoğlu: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?
-------------------
Esra Ceyhan'ın programında da böle anlardan çok yaşanmıştır şöyle ki,
Yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım, sohbet ederler,
Esra hanım her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkacak demesi veeee
--------------------
Müslüm Gürses filminden bir sahne; Müslüm Gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;
Müslüm: Seviyor musun?
Kadın: Hayır!!
Müslüm: Seviyor musun?!!!!
Kadın: Hayırrr!!!!!!
Müslüm: Seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
Kadın: Eveett!!
Müslüm: Yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)
--------------------------
Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan NTV muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
-Yok, bacım, eşe dosta dağıtacağız.
------------------------------ -
Jean Claude Van Damme'ın BBG evine girmesi. Akabinde oradaki bir yarışmacıyla diyalogu:
Jean Claude Van Damme: Do you speak english?
03 hede: maybe
-----------------------------------
Reha Muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı yapması
-----------------------
Mustafa Denizli'nin ATV de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu'nu anons ederken "tartışmasız Türkiye'nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroğlu'nun afallaması.
Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz
ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu...
HC: Cevizoğlu efendim.
-------------------------------
Reha muhtar telefondaki adama fırça atıyor.
-Bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver??
-Bakın efendim şöyle izah edeyim...
-Sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun.. cevap versene??!
-......??
---------------------------------
Arena'da Uğur Dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?" diye sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz ?
Uğur Bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika'dan muzun içinde geldi" diye cevap verdiği an.
Reha Muhtar: kaza nasıl oldu anlatır mısınız?
Mağdur (kaza sonrası yatakta yatmaktadır ) : kamyon karşı yoldan bizim taraf geçti ve kafadan çarptı.
RM: Peki o sırada ne düşündünüz?
Mağdur: Valla pek bir şey düşünemedik Reha Bey.
RM: Anlıyorum ama o sırada düşündüğünüz ilk şey neydi?
Mağdur: Bir şey düşünemedik, zaten çok kısa sürede oldu.
RM: yani efendim, o orta şeridi aşıp üstünüze gelirken, aklınıza ne geldi?
Mağdur: Hatırlamıyorum.
RM: Peki efendim.
------------------------------------
Acun firarda programında, Acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, "görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip,
"abi nasılsın? Ben de türküm" demesi.
Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde, abuk TV programlarının birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog:
Muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyor sununuz?
Satanist- yok be abi, İzmir de bakire kız ne arar
Cnn Türk'te Çiğdem ANAT'ın "Ajans 13.00"te yayına girdiklerini fark etmeyerek, yönetmenin "Sen mi gircen yoksa Ankara mı? " demesine ANAT'ın "S...t et Ankara'yı şimdi" demesi ve bunun yayın anının ilk girişinde ekranda çınlaması...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Reha Muhtar: kaza nasıl oldu anlatır mısınız?
Mağdur (kaza sonrası yatakta yatmaktadır ) : kamyon karşı yoldan bizim taraf geçti ve kafadan çarptı.

BU OLAYDA REHA VAR ISE GAYET DOGALLLLLLLL

kelebek

-ütopik-
V.I.P
ÜÇ KEZ DÜŞTÜM

Türkan Şoray: “Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün üstünde minicik demir parçasından bir çıkıntı varmış ona takılıp düştüm. Yeni bir çekime başlandı. Ve ben üst üste üç kez daha düştüm. Ben dahil herkes gülmekten öldük.

BALIK TAZE Mİ?

Banu Alkan: Ünlü oyuncu bir balık restorantına gitmiştir. Alkan büyük akvaryumun karşısına geçip garsona akvaryumda yüzen balığı gösterek şöyle sorar: “Şey... Acaba bu balık taze mi?”

KENDİ SESİ ZANNETTİ

Müslüm Gürses: Usta sanatçı bir sabah eşi Muhterem Nur'a radyoyu açmasını söyler. Bir süre sonra radyodan yükselen şarkıyı pür dikkat dinleyen ünlü sanatçı, eşine dönerek hayretle, "Ya Muhterem ne güzel şarkı yapmışım. İyi de ben bu şarkıyı ne zaman söyledim?" diye sorar.

Muhterem Nur da şaşkınlık içinde eşine, "İyi de hayatım şarkıyı söyleyen sen değilsin, Hakan Taşıyan” der.

YEĞENİMİ DENİZDEN ÇIKAR

Kadir İnanır: Bir gece yarısı çakır keyif eve dönen Kadir İnanır, kapısında bir adamın oturduğunu görür. Meçhul adam, ünlü aktöre "Ağabey beni tanıdın mı?" diye sorar. İnanır, "Tanımadım" der. Adam ısrarla aynı soruyu sorunca, kafası bozulan İnanır, yardımcısına "Burhan bu adamı denize at" der. Bir süre sonra İnanır'ın dayısı arar ve "Kadirciğim yeğenin sağ salim geldi mi?" diye sorar. İnanır, hemen yardımcısını arar ve "Burhan bizim yeğeni denizden çıkar" der.

501 OLMADI, 502 YOK MU?

Burhan Çaçan: Levis, 501 modelini Türkiye'ye yeni getirmiştir. Türkücü Burhan Çaçan da modaya uymak ister. Pantolon almak için mağazaya giden Çaçan, 501 modeli alır ve kabine girerek şöyle seslenir: "Kardeş bu dar geldi. Bunun 502'sini verir misin?"

KAHPE KADER!!!

Ece Erken: Bir sabah programına şarkıcı Kader'i konuk etmişti. Ve şarkıcıyı Sezen Aksu'nun şarkısındaki şu sözlerle anons etti: "Kader, kahpe kader ağlarını ördün müüüü?" Bu olaya şarkıcı da stüdyodaki seyirciler de çok şaşırmıştı.

NE İŞ YAPIYON LAN MUSTAFA?

Seda Sayan: Bir sabah elleri belinde programını sunuyor. O sırada bir canlı bağlantı olur ve Sayan sorar:

-Alooooo kiminle göröşüyoruz.

- Ben Mustafa,

-Naber lan Mustafa. Nerden arıyosun bizi?

- Şişli'den.

- Ne iş yapıyon lan Mustafa.

- Belediye başkanıyım!!! (Mustafa Sarıgül)