• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Canlı tv izleme uygulaması önerileriniz?

merlin37

Üyecik
Canlı tv izleme uygulaması önerileriniz? Selam arkadaşlar sizlerden ricam en iyi şekilde telefonumdan hangi uygulamayı indirerek tv izleyebilirim.

İzlemek istediğim kanallar mesala bunlar sitenin birinden kopyaladım yapıstırdım buraya fakat bana uygulama adı verirseniz onu hemen indirmek istiyorum ve lütfen virüs taşımayan uygulama olsun.

İzlediğim kanallar bunlar kesintisiz ve canlı olarak seyretmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili forum yetkilileri resimleri alabilmek için sitenin birinden kopyala yapıştır yaptım reklam olarak algılanmaz dimi umarım öyle olmaz çünkü benim konumdaki amaç ortada uygulama için yazanlara yazmayanlara şimdiden tsk ederim.

Sn: cerezforum yönetimi sizlerede başarılar dilerim.

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Reklam türü zaman ve zemine göre elbette boyut değiştiriyor. İstek ve resimler çelişkili. :D

Ama sana ve diğerler reklam peşinde olanlara söylemek isterim ki forumda proxy kullanıyoruz. Eklenen resimlerle reklam boşa kürek sallamaktır. :)

Son düzenleme:
Canlı tv izleme uygulamaları bir süre sonra uygulama marketlerden telif hakkı sorunu yüzünden kaldırılır. Bu yüzden devamlı yeni uygulama yüklemeniz gerekir. En iyisi birçok açık olan ve mobil uyumlu canlı tv izleme sitelerinden canlı televizyon izlemeniz.

Canlı tv uygulamaları her zaman telif haklarından dolayı sorun yaşar. Aynı telif hakkı problemi canlı tv siteleri içinde geçerlidir. Google Plasy Store'dan canlı tv uygulamalarına adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Canlı Tv - Kesintisiz HD Canlı Tv İzle gibi canlı tv sitelerinden de canlı yayınlarına ulaşabilirsiniz.