CANIMSIN BENİM

Gül 34

Usta
Düşünce gönlüme kordan bir alev Ruhlara dayanılmaz bir ıstırap gelir Sen sonu kıvrımlara varan bir yolun taşısın /> Güneş billur billur bakar sana Hitam olmuş tüm başlangıçlar bana Hak eden sen misin? Ki bu hayatı devam edersin Kalbimden bir Boğaziçi akşamı geçer Yüreğim yalnızlığa hep boyun eğer Bütün hayatların bir noktasında hep ünlemler var artık Takılıp kalmışız bir noktasında hayatın Uykuya yatarken yıldızlarla birlikte Gecenin efkarı hala üzerimde Tüm feryatlar dökülüyor şimdi bembeyaz kağıtlara Hayat gazelleşmiş yaprak yaprak dökülüyor üzerime Rüyalarıma meleklerin hayali geldi Bir hayat yetmedi mi? Gözü doymazlar gibi Sen değilsin bu şiirin baş kahramanı Kahramanı yada ilhamı Es artık rüzgar yüreğime neye yarar Yağ yağmur hırçınca bedenime neye zarar Yoksulluğun güneşe gülümsemesi gibi Tüm gençlik ormanları kül oldu gözümde Ne bir ses ne bir nefes Kalbimde sonbahardan kalma yapraklar var Ve hayat Rüzgarın avuçlarından uçurması gibi Geriye kalan sadece iki cümle: Eylüldü bir düştü Gençliğime bir ah da hayattan düştü.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yüreğimin DiLi OLsa da Konuşsa... Bir AnLataBiLse Bende Ki Seni Sana.... Seni Ne Çok Sevdiğimi Ve Ne çok İstediğimi.. YaLnız istemekLe olmuyor işte, DüşünmekLe de.. .Günahım boynuna, cennet biLdim gözLerini...! YoLumda eceLde oLsan VazgeçiLmezimsin SevgiLi Nerde kiminLe oLursan oL SEN Bende Can'sın... Diyorumki;Şimdi Burdan Kokunu Bi Çeksem İçime Nefesimi Geri Vermeye '' Kıyamam öyLesine bendesinki SEN CANIMSIN...