Canımın Tanesi

~meLek~

GalataSaray'ım
Canımın Tanesi

İnsan ya hayrandır sana ya düşman ya hiç olmamış gibi unutulursun yada bir dakika bile çıkmazsın aklından! Sana olan sevgimi anlatmaya çalışıyorum ama kifayetsiz kalıyor kelimelerim cümlecim Her satırda eziliyorlar kayboluyorlar birer birer Hiç bir kelime seni anlatacak kadar anlamlı olmuyorSeni senin kadar anlatamıyor hiç bir şey
Sensiz geçen her dakika bir ömür sanki bu bedende Sen yokken her yer karanlık her şey anlamsız bebeğimBen senin gözlerine hapsolmuşken bırak hep orda kalayım ve sen hep bende kalBen seni karanlık gecelerin koyu siyahına değil masmavi gökyüzüne yazdım bir tanem
Sen yokken her şey ne kadar asi ne kadar kuralsız ve yaşanmışlıklar ne kadar anlamsız bilemezsinYalnızlık dert değil ama kahrolası sensizlik yok mu içimi yakanSoğuk odam yokluğunda ve her bakışımda her yerde her tüm duvarlarda gördüğüm dünyalar tatlısı yüzünYoksun şimdi her yer karanlık yoksun anlamsız yaşamakyoksun sen yoksun işteNe kadar acı bir kelime ki gitmiyor sayfamdanAğlıyorum her aklıma gelişinde ve senin için akan her damla yaş kan rengi!!!Onlar akıp gidiyor bir yerlerde kayboluyor sonra ben özlemimle kalıyorum yine baş başaKokunu özledim bir tanem hasret kokan saçlarını boş boş konuşmayı özledim seninle saatlerceBakmayı özledim gözlerine ve en çokta bende seni seviyorum deyişiniNeden gittin neden beni benle bıraktın ve sen seni alıp gittin bendenSensiz ne kadar anlamsız olduğumu bilmiyor musun sensiz yaşayamayacağımı anlamıyor musun bir tanemSenden bir tane daha yok bu dünyada senin gözlerinden bir çift daha ve yok dünyalara bedel yüzündenNe olursun dön ve beni bana bırakma seni senle yaşamak varken ben seni sensiz yaşamayı istemiyorum

Bugünde seviyorum seni bugünde özlüyorum dünden daha çokDünüm bugünüm yarınlarım kadarSeni seviyorum …