Canım çok acıyor...

~meLek~

GalataSaray'ım
Canım çok acıyor...

Sesin... Lanet olası sesin her qün kulağımda yankılanıyor! Her qün içimden bir şeyler yalanlarını hatırladıkça içten içten sarsıyor! Bu nasıl bi duyqu bilir misin? Hıçkıra hıçkıra ağladığım kaç qünün hesabını verebilirsin!

''Veresiye''deyip çaldın hep sevgilerimi... Ruhumun can çekişi bitmedi... Alttan alışlarımla temizledin içinin o kapkara yanlarını...

İhanetlerinide silsene hafızamdan çekip gidişlerin gibi! Kaç kez 'bırak beni' edim... Neden sadece terkedişimde pes ettin?

Tutmuyorum bak seni git... Kimlerde yaşadıysan ikimiz adına kurduğun hayalleri şimdi pnlara git... Fırtınalar esiyor sol yanımın en dibinde... İstemesende yansıyor yüzüme...
Bitti... Geri dönecek kapı yok bu kez... Çoktan bıraktım seni kendi haline... ''Seni hep sevdim ve sevcem'' deyişin vardı ya unutmuşum yanımda. Attım çantamdan... Bu yalanın yükü sırtıma ağır...

''Hiç olmasaydın keşke'' derken... Kalem düştü elimden...
Yenildim... Sen kazandın... Bu son düşüşüm yalancı sözlerinden...

Alıntı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
hangi sözüm incitti seni canıma
can deyişimmi...????
ömrümün sahibi değişimmi...??? sen bana allahın en güzel lütfusun
değişimmi....???yoksa....!!!!!!!! her saniye her dakika seninleyim seni seviyorum deyişimmi.....??? söylesene hangi sözüm incittide beni sensizliğe mahkum etttin.............!!!!!!!!
ardında koskoca bir harabe bırakıp ansızın zamansız ellerimin arasından kayıp gittin....!!!
ey yarr sen yıldızları benden çokmu sevdinde şimdi her gece ay benim gözyaşlarıma şahitlik ederken sen yıldızlar arasından bana gülümsemektesin.....!!!
sensizim kimsesizim çeresizim hepsindende öte ben seni çokk özledim....!!!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ağlayabilir miyim gönlüm? Musaadenle...
Şöyle katıla katıla şimşekli bir gökyüzü gibi...
Günaha batan tüm kirliliğin ile Ağlayabilir miyim?
Öylesine ama Ölesiye...
Bu can çıkana kadar bedenden...
Nefsimin nefesi kesilesiye,Pembe güller mor menekşelere düşesiye, Sol yanımın ateşi yükselesiye kadar...
Kendi omzumda, kimseciklere yük olmadan, Ağlayabilir miyim