Çağlanın Günlüğü

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
77572

Kızımın bir cumhuriyet çocuğu olarak yetişiyor olması beni çok mutlu ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onun için yeni yeni anlamlaşmaya başladı o güzel kafasında. Ve evimizde bu heyacanı balkonumuza taşıdık.
Bu zor günlerde o doyasıya öpememek beni o kadar üzüyor ama bayram heyecanı mutluluğu ile mutlu olmaya çalışıyorum. Gülen gözlüm hep gül inşallah. Güzel çocuklarımız hepiniz hep gülün o gözler hep ışıl ışıl olsun inşallah. ????❤❤❤❤

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Süpersin canom budur işte. Bu yıl inanılmaz bir coşku yaşanıyor en az okul grubumuzda öğrencilerin öğretmenlere ilettiği 1000 den fazla video paylaşıldı. Resimlerin sayısı onbinleri de geçti. Her biri ayrı bir coşkuyu yansıtıyor. Memleketimin güzel insanları sadece Türk çocuklarına bayram armağan etmiş olan Atasını asla unutmadı unutmayacak. Evlerde olmamıza rağmen uzun zamandır bu denli bir coşkuya hasret kalmıştık. Nice 100. yıllara....

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Süpersin canom budur işte. Bu yıl inanılmaz bir coşku yaşanıyor en az okul grubumuzda öğrencilerin öğretmenlere ilettiği 1000 den fazla video paylaşıldı. Resimlerin sayısı onbinleri de geçti. Her biri ayrı bir coşkuyu yansıtıyor. Memleketimin güzel insanları sadece Türk çocuklarına bayram armağan etmiş olan Atasını asla unutmadı unutmayacak. Evlerde olmamıza rağmen uzun zamandır bu denli bir coşkuya hasret kalmıştık. Nice 100. yıllara....
Buradada bütün evlerin camları bu şekilde abime gelen videolar süper canom . Bizde Ezgiyle çok heyecanlıyız. 2.5 yaşında ve "bugün 23 nisan neşe doluyor insan" derken gözleri gülüyor.
Ne güzel bir halkız bizki hiç bir minnattarlığımızı unutmuyoruz. Ve bunuda çocuklarımızla yaşıyoruz. Her zaman o koca yürekli Atamızı ve silah arkadaşlarını her fırsatta anmak gurur kaynağımız.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
2021 yordu 2022.de devam ediyor ne hastalıklar ne badireler yaşatmaya. İnsanları yalnızlaştıran korona günleri devam . Tam tamam herşeyi.yoluna koydum derdi veren dermanınıda veriyor deyip şükürler ederken ve canımın tedavisine dört koldan sarılarak başlayacakken yine buldu korona beni. Odada tek kalmam gerekirken 5 yaşındaki kızımın maske takıp.gelmeye çalışmasınamı ona engel oldugumda "sen beni sevmiyorsun" diye sitem sözlerinemi,ameliyatan çıkıp evine gelen ablama destek olamamamı , odada yalnızlıkla çaresizlik arasında kalmayamı neye üzüleceğimi bilemiyorum. Bit git artık 2021 dedim ama 2022 21 unutturmuyor. Ne oldu güzel günlere mutlu neşe dolu günlere sadece bir tebessüm etmek bile o kadar zor oldu ki artık. Neyse duygusala bağladım ben.

Inşallah geççek....

Asi Kız

Beşiktaş -asi ama bir o kadar da polyanna
Özel üye
2021 yordu 2022.de devam ediyor ne hastalıklar ne badireler yaşatmaya. İnsanları yalnızlaştıran korona günleri devam . Tam tamam herşeyi.yoluna koydum derdi veren dermanınıda veriyor deyip şükürler ederken ve canımın tedavisine dört koldan sarılarak başlayacakken yine buldu korona beni. Odada tek kalmam gerekirken 5 yaşındaki kızımın maske takıp.gelmeye çalışmasınamı ona engel oldugumda "sen beni sevmiyorsun" diye sitem sözlerinemi,ameliyatan çıkıp evine gelen ablama destek olamamamı , odada yalnızlıkla çaresizlik arasında kalmayamı neye üzüleceğimi bilemiyorum. Bit git artık 2021 dedim ama 2022 21 unutturmuyor. Ne oldu güzel günlere mutlu neşe dolu günlere sadece bir tebessüm etmek bile o kadar zor oldu ki artık. Neyse duygusala bağladım ben.

Inşallah geççek....
Geçmiş olsun abla bugün lerde geçecek inşAllah güzel günler göreceğiz güneşli günler umudumuzu kaybetmeyelim☺☺