Çağlanın Günlüğü

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
2021 yordu 2022.de devam ediyor ne hastalıklar ne badireler yaşatmaya. İnsanları yalnızlaştıran korona günleri devam . Tam tamam herşeyi.yoluna koydum derdi veren dermanınıda veriyor deyip şükürler ederken ve canımın tedavisine dört koldan sarılarak başlayacakken yine buldu korona beni. Odada tek kalmam gerekirken 5 yaşındaki kızımın maske takıp.gelmeye çalışmasınamı ona engel oldugumda "sen beni sevmiyorsun" diye sitem sözlerinemi,ameliyatan çıkıp evine gelen ablama destek olamamamı , odada yalnızlıkla çaresizlik arasında kalmayamı neye üzüleceğimi bilemiyorum. Bit git artık 2021 dedim ama 2022 21 unutturmuyor. Ne oldu güzel günlere mutlu neşe dolu günlere sadece bir tebessüm etmek bile o kadar zor oldu ki artık. Neyse duygusala bağladım ben.

Inşallah geççek....
Canom çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Çok kısa sürede eski düzen geri gelir umarım. Aksilikler gelince üst üste geliyor maalesef :(

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Minnağım 5 yılı tamamladın maşallah sana kuzum. Daha dün gibiydi oysa gözlerini dünyaya açtığın gün. Şimdillerde boyundan büyük laflarla şaşırtıyorsun. Yarın için heyecanın ne kadar güzel okulunda yarının prensesi sensin meleğim. 23 ekim senin günün kuzum iyiki doğdun iyikimmm. Senin bana dediğin gibi "sen olmazsan ben olmazdım annemmm" bende sana diyorum "sen olmazsan ben yarımdım gülüm". Dünyam yüzün hep gülsün o güzel yeşil gözler pırıl pırıl.olsun hep. Ayağına taş değmesin, gözüne yaş gelmesin canparem ❤😇🎉🎊🎂