• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çağlanın Günlüğü

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
merhaba günlügüm bir hatfayı daha geride bıraktım yogun yorgun hepsinden önemlisi ise sinir harrbiyle geçen bir hafta oldu . her zaman ki gibi anlam veremedigim davranışlarla doluydu her zamankı gibi haktan adaletten bahsedenlerin ne kadar haksız adaletsiz davrandığını izledigim bir haftaydı ve yine önemli bir konu sahte yüzlerle geçen bir hafta bitti şükür olsun :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
yine yeniden ben geldim sıgınagıma. düşünüp düşünüp bulamıyorum neydi amac acaba gerçekten şakamı yoksa şakanın altında bir gerceklemi geldi bana. aldıgı tepkiden dolayıda bozuldu hayırdır ne bozuluyorduki şakaysa şaka gibi davranaydı kim ona tepki verirdi o zaman neyse bu şekilde en doguyu yaptım ben günlükcüğüm.yine emin adımlarımdan taviz vermedim seviyorum kendimi tabi senide günlüğüm kıskanmak yok suratınmı asıldı ne yok yok asılmasın hadi bir gülücük :)
gelirim sonra sanırım bu ara sana çok gelecegim:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Gün-lük anlamı gün içinde geçen,gün içinde yaşanan şeklinde tanımlansada ve Günlük gelişmeler değerlendirilsede ben bir haftadır yaşadıklarımdan bahsetmek istedim.Bu durumda adın haftalık olarak değişiyor bu yazım bitene kadar :)

İnsanın canı yanmadan acı yanan kadar hissetmiyormuş bunu bir çok kez yaşadığım halde bu hafta daha fazlasıyla anladım ve yaşadım. Bildiğin bir şeyleri üzülmesinler diye saklamak kendinde tutmak oldukça zor oluyormuş.Omuzlardaki ağırlı taşımak yıpratsada dayanmak bu ağırlığa sonuna kadar taşımak oldukça zor......

Bu şekilde geçen bir haftasonu sonucunda 4 gün boyunca sabırla (bu sabrı göstermemde bana yardımcı olan çok değerli kişiliğe çok teşekkür edeyim araya girip) birçok koşuşturma sonucunda bugün nihayetinde bir sonuca vardık bu sonuc her ne kadar tam anlamıyla iyi bir sonuc olmasada beni ve konuyla bağlantılı olan canım, kanım olanları mutlu edecek duruma getirebildi şükürler olsun.

Kendim hastane içinde olmama rağmen bu süreci en kısaya indirmeme rağmen beklemek çok zordu. Allah hastalarımız ve yakınlarının yardımcısı olsun. Konuyu çok açmıyorum sadece Allah herkese sağlık sıhat versin diyorum.

Bugünüm Ankaranın kap kara,yağmurlu ve soğuk havasına rağmen oldukca mutlu, neşeli geçti.Bu neşe herkese nasip olsun inşallah...

Başta haftalık dedim gözün korktu biliyorum yazacak saatlerce diye ama konuyu özet geçtim hadi yine iyisin :)
Hayat bize ne getirir bilemiyorum ama dileğim iyiden güzelden yana görüşmek dileğiyle.....

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kim hasta yada yakınlık dereceniz ne bilmiyorum ablam ama çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin.
Günlerin hep güzel geçer inşallah ve buraya hep mutlu anlarını yazmak için uğrarsın:)