Çağımızın Hastalığı Sanal Aşk

Sanaldan Aşka Nasıl Bakıyorsunuz?

• Toplam katılan
    13

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
aşk eğer gerçekten birbirini hissedebildikten sonra her yerde olur..bence aşk görmek ister duymak ister...sanalı buna çevirebiliyorsan..aşk gerçek olur..ama çeviremiyorsan sanaldır sanalda kalır...

zemheri

Usta
Benim için aşk çok farklı..herkesin düşündüğü gibi gelmiyo aklıma.. daha farklı, daha zor.Gerçekte bulamamışım istediğim tanımı, sanalda nası bulurum..:)

e-PaCk

Forum Gururu
sanal aşk derken kastedilen ne bilemiyorum; günümüzde internetin kullanım alanı çok yaygın neden olmasın diyorum ama tabii bilgisayardan bilgisayara da bi yere kadar sadece bi şekilde tanışma faslı için neden olmasın diyebilirim belki, "sanal" damgasıyla kalmamalı sadece

zemheri

Usta
işte başkasına inanırım da kendimde değişmez sanırım..yıkamıyorum bi duvar var..ama gerçek olmalı yasanarak olmalı gözgöze dizdize yani yüzyüzeyken konuşmalar başka seyler ifade eder..aynı kelimeler bile..mimikler jestler daha nicesi..

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
sanal aşk derken kastedilen ne bilemiyorum; günümüzde internetin kullanım alanı çok yaygın neden olmasın diyorum ama tabii bilgisayardan bilgisayara da bi yere kadar sadece bi şekilde tanışma faslı için neden olmasın diyebilirim belki, "sanal" damgasıyla kalmamalı sadece

Tanışma faslı olarak diyelim...
Mesela genelde ürkütücü gelir insanları nerede tanıştınız sanal da demek...
Mesela uzaklıkta var. Sürekli görüşememe... Kimisi yanında ister vesaire...
Yoksa pc ile çıkacak değilsin :D