• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy'un Netflix Dizisi 'Hakan Muhafız'ın' Fragmanı Çıktı!

Lelis

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Çağatay Ulusoy'un Netflix dizisi 'Hakan: Muhafız'ın ilk fragmanı yayınlandı. Dünya çapında yapımcılığını yaptığı ve bünyesinde bulundurduğu dizilerle dikkatleri çeken Netflix'in ilk Türk dizisi olan özelliği taşıyacak olan 'Hakan: Muhafız'ın başrolünde Çağatay Ulusoy yer alacak.
İşte Hakan: Muhafız dizisinin fragmanı

2163817_620x410.jpg


Hakan: Muhafız dizisi için gün sayılırken, diziden ilk görüntülerin yer aldığı fragman Netflix Türkiye'nin sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy[/URL]'un başrolünde olacağı Hakan: Muhafız dizisi, Netflix'in ilk Türk dizisi olacak. İşte merakla beklenen Hakan Muhafız dizisinin fragmanı ve konusu...
HAKAN: MUHAFIZ İLK FRAGMANI ÇIKTI
sddefault.jpg


HAKAN: MUHAFIZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Zamanı geldi. The Protector, çok yakında sadece Netflix’te. Hakan'ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?
 
Top