Magazin Bursa - Osmangazi'ye İtalyan Gelin

Papatya

V.I.P
V.I.P


osmangazi-ye-italyan-gelin-3937202_o.jpg


Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi Belediyesi'ne değişim programı için İtalya'dan gelen Alice Ritucci, belediyenin dış ilişkiler sorumlusu Şenol Dülger ile hayatını birleştirdi. Nikahını Osmangazi Belediye Başkanı Ak Parti'li Mustafa Dündar'ın kıydığı çift, balayı için İtalya'ya gitti.

AISEC Uluslar Arası Değişim Programı çerçevesinde, staj için 2010 yılında Osmangazi Belediyesi AB Koordinasyon Merkezi'ne gelen Alice Ritucci ile aynı birimde Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Şenol Dülger arasında başlayan yakınlık, kısa sürede aşka dönüştü. Şenol Dülger'in İstanbul Boğazı'ndaki bir tekne turunda, Boğaz Köprüsü'nün altında yaptığı romantik evlilik teklifi ile mutlu sona ilk adım atılmış oldu.

Farklı kültürlerden gelen gençlerin, birlikte bir hayat sürdürmeleri konusunda endişeleri olan ailelerin de ikna edilmesinin ardından başlayan düğün hazırlıkları, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ındün kıydığı nikahla sonlandı. Nikahı kıyan Başkan Dündar, evlilik cüzdanını da gelin Alice Ritucci'ye verdi.

Çift, akşam Sukaypark tesislerinde düzenlenen düğün ile mutluluklarını perçinledi. Gelin tarafının İtalya'dan gelen yakınlarının da katıldığı düğünün ardından genç çift, balayı için İtalya'ya gitti. - Bursa / Osmangazi

 
Top