• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Burcunuza Göre Hangi Kötü Alışkanlıklara Yatkınsınız?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Koç​

burcunuza göre

Hayatınızdaki hemen hemen her şeyi sevdiklerinizin ve kendi mutluluğunuzun üzerine koyma eğilimindesiniz. İşe gerekenden çok daha fazla vakit ayırıyor ve büyük resme odaklanamıyorsunuz. Bir an önce hayattaki dengenizi bulmanız şart!

Boğa​

burcunuza göre

Kendi iyiliğiniz, sizin için her şeyden önce geliyor. Elbette biraz inat kimseyi incitmez, ancak siz işleri bir adım öteye taşıyorsunuz. Öfkenizi kontrol altında tutmaya ve daha açık fikirli olmaya çalışmalısınız.

İkizler​

burcunuza göre

Başkaları hakkında endişelenmeyi bırakmalısınız. Kulağa tuhaf geldiğinin farkındayız. Çevrenizdeki insanları önemsemek kadar güzel bir şey yok, tabii sınırları aşmadığınız sürece. Zaman zaman kendinize vakit ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Yengeç​

burcunuza göre

Yengeçler, fedakar karakterleriyle bilinir. Hayatını bir başkasına açmak için çok hevesli olurlar ancak işler sarpa sardığında bu ilişkiyi kesip atamazlar. Haliyle yengeçlerin bir an önce düzeltmesi gereken konulardan biri de sınırlar!

Aslan​

burcunuza göre

Aslan burcu, imajına fazla düşkündür. Dünyanın onu belirli bir şekilde algılamasını diler. Kimi zaman işler çığırından çıkabilir ve aslan burcunun egosu, artık hiç de çekici gelmemeye başlar.

Başak​

burcunuza göre

Başaklar, insanları sık sık eleştirme eğilimindedir. Bunun nedeni ise insanlara yardım etme aşkıdır. Tabii kimi zaman bu eleştiriler, çok daha farklı yorumlanabilir. Sözlerinizi titizlikle seçmekte fayda var!

Terazi​

burcunuza göre

Teraziler, daima hayaller kurar ve hayattan ne istediklerini bilirler. Aşırı hoşgörülü olma eğiliminde olan bu burç, pek çok konuda iki arada bir derede kalır. Bu hoşgörü seviyesi, kimi zaman hor görülmesine ve incitilmesine neden olabilir.

Akrep​

pexels-roman-odintsov-4555671-min-scaled.jpg

Akrep, acıdan ve incinmekten korkmaz. Bu nedenle onu yaralayan kişilerden intikam almak ister. Tabii işin sonunda tüm bunlar yalnızca karşı tarafı değil, akrebi de fazlasıyla incitir. İntikam planlarından acilen uzaklaşmalısınız!

Yay​

pexels-sam-lion-6001451-min-scaled.jpg

Yay, karar vermekte en çok zorlanan burçlardan biridir. Gece ve gündüz gibi gidip gelirler. Tabii tüm bu gel gitleri onlara zarar verdiği gibi çevrelerine de zarar verir.

Oğlak​

pexels-spencer-selover-775417-min.jpg

Kendi düşüncelerine fazla kapılan oğlaklar, başkalarının söylediklerini anlamak istedikleri yere çekerler. Eğer siz de bir oğlaksanız ne demek istediğimizi biliyorsunuz!

Kova​

pexels-christian-diokno-3775938-min-min-min-2-scaled.jpg

Kova burçları, olaylara çok çabuk teslim olur. Kendi iç ışığını göremediği için güçlü bir profil çizemez. Hayatta birçok şeyi başardığınızı farkına varmalı ve buna göre hareket etmelisiniz!

Balık​

pexels-cottonbro-4098348-min-min-scaled.jpg

Balıklar, sınırlarının farkında değillerdir. Kendilerini olması gerekenden çok daha fazla zorlarlar. Bu durumu farkına varmaları ise yıllarını alabilir!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Teraziler, daima hayaller kurar ve hayattan ne istediklerini bilirler. Aşırı hoşgörülü olma eğiliminde olan bu burç, pek çok konuda iki arada bir derede kalır. Bu hoşgörü seviyesi, kimi zaman hor görülmesine ve incitilmesine neden olabilir.

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Başkaları hakkında endişelenmeyi bırakmalısınız. Kulağa tuhaf geldiğinin farkındayız. Çevrenizdeki insanları önemsemek kadar güzel bir şey yok, tabii sınırları aşmadığınız sürece. Zaman zaman kendinize vakit ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.
Ben burcumun özelliklerini tam anlamıyla taşıyorum galiba ?