Eğlence testi Burcunuza Göre Hangi Hayvansınız?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri

Barış güverciniyim​Sen dünyaya bir barış güvercini gibi adeta adaleti sağlamak için gelmişsin. Kime karşı yapılırsa yapılsın haksızlığa gelemezsin. Ayrıca bir güvercin gibi zarif ve güzelsin. Sen yorulsan bile asla uçmaktan vazgeçmezsin, ilerlemek yola devam etmek senin ruhunda var. Tabi inatçılığının da bunda payı olabilir :) Kısaca sen bu dünyaya adalet ve denge için gönderilmiş bir güvercin gibisin.
 

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
4FAE7E01-5352-4713-B2DE-F36CADB896F3.jpeg
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri

Barış güverciniyim​

GÜVERCİN (Terazi Burcu)

Terazi burcu


Sen dünyaya bir barış güvercini gibi adeta adaleti sağlamak için gelmişsin. Kime karşı yapılırsa yapılsın haksızlığa gelemezsin. Ayrıca bir güvercin gibi zarif ve güzelsin. Sen yorulsan bile asla uçmaktan vazgeçmezsin, ilerlemek yola devam etmek senin ruhunda var. Tabi inatçılığının da bunda payı olabilir :) Kısaca sen bu dünyaya adalet ve denge için gönderilmiş bir güvercin gibisin.
 
Son düzenleme:

TheTuz

Özel Üye
Özel üye

Yaratıcı bir penguenim​

PENGUEN (Balık Burcu)

Balık burcu


Senin duyguların her zaman mantığından bir adım önde gelir. Sevdiklerine son derece bağlısın. Bazen hata yapacak derecede fazla.. Geniş ve yaratıcı bir hayal dünyasına sahipsin. Bu hayaller, beklentiler senin için daha büyük kalp kırıklıklarına yol açabilir. Ancak sevginden ve bağlılığından yine de vazgeçmezsin. Bir imparator penguen gibi sevdiğin güvendiğin birini haftalarca, aylarca bekleyebilirsin...
 
Top