Burcu Esmersoy Fotoğrafları

Papatya

V.I.P
V.I.P
Burcu Esmersoy bilinmeyenlerini anlattı

Senede dört kez de sıvı detoksu uyguluyor.
Makyajsızken bile pürüzsüz görünen cildini ise ayda bir kere yaptırdığı cilt bakımına borçlu.

“Kim ne derse desin, ben sıkma işlemi yaptırmadan gözeneklerin temizlendiğine inanmıyorum. Sette çok ağır makyaj yapılıyor ve gözeneklerim tıkanıyor. Ayda bir defa gidip bakımımı yaptırıyorum” diyor...

71019

71020

Papatya

V.I.P
V.I.P
Esmersoy, “Ver Fırına” programını sunmaya başladığı ilk dönemlerde yapılan her yemeği tattığı için aslında çok kolay kilo alabildiğini fark etmiş. Bu nedenle şimdilerde daha temkinli. Her şeyi çatalının ucu ile tadıyor. “Tabii Boşnak böreği ya da pizza gibi lezzetler hazırlandığı zaman ipin ucunu bırakıyorum ve hepsini yiyorum” diye de bir itirafta bulunuyor.

71026

Kendisinin mutfakla arası ise pek iyi değil. “Bu nedenle hayatımdaki erkeğin elinin lezzetli olması pek de fena olmaz” diyor gülerek. Konu ilişkilere gelince ciddileşiyor ve anlatmaya başlıyor: “Çok küçük yaştan beri tek başıma hayatta kalmaya çalıştığım için çok sert bir mizacım var. Kendi imkanlarımı kendim yaratmayı seviyorum. "

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bir başkasının, özellikle de bir erkeğin hayatımı kolaylaştırmasına alışmak istemiyorum.
Buna alışırsam ve bu böyle devam etmezse diye kendi kendime yetmeye çalışıyorum.
Aslında bu biraz da mesleki deformasyon.
Belli etmemeye çalışıyorum ama ister istemez bir bakışla, bir sözle karşı taraf bunu hissediyor.

YQBVvz.jpg

8agXlV.jpg

DYMGlz.jpg

mMPRGV.jpg