Burçların Kısa Özellikleri

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
akrep burcu iki hayvanla temsil edilir bilirsin bir kartal birde akrebin kuyruğu olan :) tehlikeli olan akrep burcu insanı akrebin kuyruğu olandır..onlardan allah korusun ,birde kartal kanadı olanlar vardırki sanırım ben bu kısımda yer alıyorum..:)
Kuyruksuz akrep mi varmış diyecektim ki varmış, kamçılı akrepmiş.. O da evde tek başıma karşılaşmak istemeyeceğim türden bir şey gibi duruyor ama :P
Kartal ilginçmiş. Akrepten farkı nedir, onun genel özellikleri neler?

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Kuyruksuz akrep mi varmış diyecektim ki varmış, kamçılı akrepmiş.. O da evde tek başıma karşılaşmak istemeyeceğim türden bir şey gibi duruyor ama :P
Kartal ilginçmiş. Akrepten farkı nedir, onun genel özellikleri neler?
daha uyumlu daha şefkatli lider yanı olan vb gibi zorda bırakmayan bir karakter oluşturuyor aslında çok ilgili olduğum bir alan değil yıllar önce okumuştum aklımda kalan bu..sadece iki hayvanla temsil edilen tek burcun akrep olduğunu biliyorum AKREP ve KARTAL..:)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
daha uyumlu daha şefkatli lider yanı olan vb gibi zorda bırakmayan bir karakter oluşturuyor aslında çok ilgili olduğum bir alan değil yıllar önce okumuştum aklımda kalan bu..sadece iki hayvanla temsil edilen tek burcun akrep olduğunu biliyorum AKREP ve KARTAL..:)
Bunlar akrebin özelliklerinde de yazıyor aslında, kuyruğuna basılmadıkça gayet uyumlu kedi gibi bişey :P ama kartal yırtıcılık konusunda gayet zorda bırakır bence :D

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Bunlar akrebin özelliklerinde de yazıyor aslında, kuyruğuna basılmadıkça gayet uyumlu kedi gibi bişey :P ama kartal yırtıcılık konusunda gayet zorda bırakır bence :D
ama kartal özelliğini taşıyan akrepler çok daha uyumlu ve ılımlı,mesala benim bir yengem var,o tam bir akrep kadın resmen akrep gibi..:) dedikoduyuda bağladım hemen ..:)