• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

burada uyumaya cesareti olan var mı:):)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Halatın birinin koptuğunu düşünsenize.. Diğer halata tutunuyorsunuz, telefonunuzla 155 ve 156 yı arıyosunuz :D Bir helikopter görevlendiriyorlar. 15 dakika asılı bekliyosunuz :D Aşağıda sivri kayalar, kurtlar, ayılar, karşıdaki dağın tepesinde bi kartal yuvası.... :D

eeenn kötüsünü düşünmek diye buna denir .. :D
sivri kaya ve kartal tamam da.. kurtla ayı düşünemedim.. :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
155 ve 156 normal yani :D :D doğru tespit kurtla ayı olmaz orda :D

:D
bi ihtimal..:D
ama kopsa halatlar adam tutunamaz bile sarmışlar .. elini çıkardım diyene kadar .. kartalın dikkatini çeker ..:D
paketlenmiş yemek gibi görünür gözüne.. kaçırmaz..:D
15 dk da fazla yani.. :D
o kadar zamanı olmaz.. :P

Denizhan.

Kurtar Hayallerini
:D
bi ihtimal..:D
ama kopsa halatlar adam tutunamaz bile sarmışlar .. elini çıkardım diyene kadar .. kartalın dikkatini çeker ..:D
paketlenmiş yemek gibi görünür gözüne.. kaçırmaz..:D
15 dk da fazla yani.. :D
o kadar zamanı olmaz.. :P

Yahu halat çat diye kopmuyor ki :D çıtırdaya çıtırdaya adamında dikkatini çekiyo tabi çıkıyo tulumdan :D kartal uzakta uzakta karnı tok onun amaç korkutucu olsun :D Türkiyede de helikopter anca 15 dk da gelir yani mantıklı düşününce :D :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Yahu halat çat diye kopmuyor ki :D çıtırdaya çıtırdaya adamında dikkatini çekiyo tabi çıkıyo tulumdan :D kartal uzakta uzakta karnı tok onun amaç korkutucu olsun :D Türkiyede de helikopter anca 15 dk da gelir yani mantıklı düşününce :D :D

haha.. :D
öyle olsun .. zaten bu kadar serüvene adamın ödü kopmuştur.. :D