Bunlar yağmur ismine özel gifli Hareketli yazilar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Karışık hareketli animasyonlu dj isim gifleri​

CerezForum

dj isimleri, isme özel dj ismi, gifli dj isimleri, bayan dj isimleri, erkek dj isimleri, istek dj isimleri, dj ismi yazma
1.gif
2.gif
3.gif
4.gif
5.gif
6.gif
n19wXmN.gifHARF OLARAK İSİM ANALİZİ​

Y: İsmin ilk harfi olarak yer alan y harfi, kişiye gençlik ve yaşam enerjisi getirir. Öyle ki bu enerji ömürlerinin sonuna kadar onlarla birlikte kalır.

A: İsmin ilk hecesinde yer alan a harfi numerolojik olarak 1 rakamı ile eşdeğer özellikler taşır ve bu harfe sahip kişiler özgün, yaratıcılık enerjisi çok yüksek, hareketli ve kararlı kişilerdir.

Ğ: Bu harfe sahip olan kişiler, empati duyguları çok güçlü olan kişilerdir. Akıllarından ziyade kalplerini dinlemeyi tercih ederler.

M: Bu harf kişiye duygularını içine atan ve saklayan bir yapı getirir. Bütün harflerin içinde en az dışavurumcu olanı m harfidir. Pratik ve somut, katı ve duygusuzdur. Maddiyata ve şekilciliğe bağlıdır.

U: İsmin son hecesinde yer alan u harfi, refah ve istikrarı işaret eder. Bu kişiler etraflarında bulunan eşyaların ve malların şık olmasını lüks olmasını arzular.

R: İsmin sonunda yer alan r harfi kişiye duygularını rahatlıkla aktarabilme özelliği katar. Korkularını veya zayıflıklarını saklama gereği duymaz. Hassas ve duygusaldır.
 
Top