• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bugunku konumuz Sigara

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bugunki konumuz sigara Ben anlamiyorum gizli gizli sigara icen bayanlari bunlar sigarayi gizli icince esleri aileri anlamiyormu ? cok merak ediyorum sigarayi dip de delikte yada vc gibi yerleri kullanmak cokmu dogru ??

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Dün bir resturantta wc ye cocuk göturdum orasi vc likten cikmis sanki soba tütuyor hanimlar kusura bakmayin galiba ben yanlis geldim deyince ordan biri neden burasi wc ama dumandan gecilmiyor deyince kimsede birsey diyemedi bir an orasi bosald i :)) arkamda kimbilsin ne kadar küfür ettiler :)))

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Böyle başkasının sağlığını düşünmeyen insan arkadan ne söylerse söylesin onundur zaten boşver yeşim.Banada çok garip gelir.Neden gizli saklı içiliyor.Madem utanıyorsun içme kardeşim.Benide rahatsız etme bari.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
ve bence gizli sakli sigara degil ne olursa olsun yapilan birsey cocuklara,da yansiyor herzaman cocuklardan kaciramiyon bu imkansiz ayni seyi onlarda uyguluyor bunlari biz cok yasiyoz ve göruyoruz ilerde bu tur gizlilikler onlari yalan konusmaya yönlendiliyor otomotikmen

zeka küpü

Katılımcı
Benim de en rahatsız olduğum konulardan biri.. Öğrenciyim ve yurtta kalıyorum ama yöneticilerin ilgisizliği yüzünden birçok kurala uyulmuyor bunlardan biri de sigara tabii.. herkesin ortak kullandığı bölümler var örn, mutfak ama yasak olduğu halde mutfağa kokudan giremediğim için kullanamıyorum. Aşırı rahatsız olurum nefes bile alamam.Yapmadığım rezillik, söylemediğim söz kalmadı anlayana.. 'zıkkım iç' diyorum, içtiğim zaten zıkkım diyor bunu diyen birine daha ne denir ki.. Bunu bildiği halde insan nasıl içer bunu bilemiyorum bu kadar tiryakiliği aklım almıyor, Allah böyle bağımlılıklardan kurtarsın başka diyecek bişeyim kalmadı..