• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bugün seni özlediğimi hissettim.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bugün seni özlediğimi hissettim..Bir gülüşünle herşeyi unutturduğunu farkettim..Sesini her duyduğumda yaşadığım huzuru farkettim..Hem yanımda hem uzağımda olduğunu farkettim..Yaşanan kötü günlere söylenen kötü sözlere rağmen yaşananların hepsinin güzel olduğunu farkettim..Bügün seni özlediğimi farkettim ve en önemlisi ''aşkı'' senle yaşadığımı farktettim.
♥
Birtanemmmm
♥

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Kadin, severken güler ama aglarken sevmeyi de bir ayri kabullenir. Tapulamak gibi degil de asiri benimsemek gibi düsünün. Sonu nasil olursa olsun, dizinizin dibinde olmak ister. Gelseniz de gitseniz de, sevseniz de sövseniz de sizi hep ayri görür. Ne gözünü kör edecek kadar baglanir, ne de Polyanna'ya saracak kadar ayri kalir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İyi DeğiLim BİRTANEM....Nefesim Tıkanıyor Olur Olmadık Zamanlarda...Seni "CANIMDAN" Çok Seviyorum...Birazda Üşüyorum...Hani "SEN" Yoksun ya...Tutamıyorsun ya Ellerimden...ISINAMIYORUM..."SEN" Yoksun Ya "birtanem"...İnan Uyku Tutmuyor Geceleri...Sensiz geçirdiğim sabahların akşamların anlamı yok ...Şimdi Her Sabah her akşam Ayrı Bir SENSİZLİK...Sorma İşte BENİ, Dediğim Gibi..."SEN" Yoksun Ya Burda...Bir Yanım BURUK ve SENSİZ...Ben ''SENİ'' İstiyorum SEVDİĞİM...