Bugün ne seyretsem ?

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Arkadaşlar bugün film seyretmek istiyorum... Çoooook uzun zamandır seyretmedim ....Bana film önerir misiniz Ricaaaaa Etseeeemmm :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Leon u çok severim ... o kadar çok izledim ki ve hiç bıkmadan ... saol tatlım emeğin için :)

Ben de acayip severim :) Rica ederim canım ama sana bir film bulalım bu gece ya :)

IMDBdeki filmlerin üst sıralarını izlemişsindir o zaman büyük ihtimalle onları geçtim :)
Before Sunrise ı izlemiş miydin?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
yoo onu izlemedim canım romantik mi ? aslında romantizm boyutundayım :) olabilir

Romantik aslında da öyle çok da duygusal değil.. Filmde çok orjinal replikler var ben çok severim... Milyon kere söylediğim bazı cümleleri karakterlerin ağzından duyunca çok şaşırmıştım :) Ama biraz düşündürücü bir yanı var uykun varsa sıkabilir :)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Romantik aslında da öyle çok da duygusal değil.. Filmde çok orjinal replikler var ben çok severim... Milyon kere söylediğim bazı cümleleri karakterlerin ağzından duyunca çok şaşırmıştım :) Ama biraz düşündürücü bir yanı uykun varsa sıkabilir :)

tekdüze ve basit senaryoları sevmem zaten ... düşündürücü olsun :) kuşumu uyutup bakıcam netten canım saol :) öpüldünn