Bu Yazıyı Okuyan Ağlıyor(muş)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
ArkadaSLaR Simdiki Yazacaqim Yazi ßenim Hayatimda YaSAdiqim en Kötü oLayin yazisidir...
CocukLuqumdan ßeri Tek emeLim Cok seveßiLeceqim Ve ßir okadar SeviLEcegim ßirini ßuLmakti.Rizede DogdumiZmirde ßüyüdümSonrada ßurSaya TaSindik.HiÇ Kimseyi tanimiyordum ßursadayeni ßir Hayat Yeni ßir Serüvendi ßenim iÇin ßuraSi.YaLnizdim Hemde Çok Yalnizdim.iLk 1 Sene ßöyLe YaLniz qeÇirdim ßurada.21 YaSima Kadar HiÇßir kiza Çikma TekLifi etmedim.ßenim iÇin TekLif Çok önemLi ßir oLaydi Hayatimda.iLk TekLif edeceqim KiZ evlEneCeqim Kiz oLmaliydi.ßen ßöyLe DüSünüyordum..

ßir internet Cafe aÇtik.Gece Gündüz Cafedeydim.Herqün Cafenin önüden Kizin ßiri qeÇiyordu.Hep ßana ßakiyordu.HiÇ KompLekSLi ßiri oLmamiSimdir Hayatimda.ßirisi ßana ßakiyoSa iLLa ßeqendiqinden ßakmiyodur Diye DüSünen ßi Yapim var.Ama ßu ßakiSLar qün qeÇtikCe ManaLaSip Yerini qüLümSemeye Hatta SeLamLaSmaya ßirakmiSti.Çok qüzeL ßiriydi.iNsanLiqiHareketLeRiUzun ßoyuSapSari saçLaRißeni ßüyüLemeye YetmiSti.
ßiqün internet Cafenin Yanindaki idda ßayisinde Duruyorum Osirada Yine Kapinin önünden qeçiyordu.qözLeri ßeni ariyodu ßiLiyorumßeni qörDüqüLümSedi Ve Durdu kenarda.ßir Çok keZ Onun üzerine düsünmüStümßu ßenim aradiqim KiSi oLaßiLimi Diye.evet Oydu.O ßenim Aradiqim inSandi.YalnizLiqimdiSuskunLuqumdu.qittim arkasindan.
iLk defa ßi ßayanLa konuSmuyordumAma inaniLmaz HeyecanLAnmiStim.iki Lafi ßi araya qetiremiyordum.neYseki kiz anLadi Derdimden.Derken Hayatimin en qüzeL qünLerini yaSatip Sonundada En kötü qününü YaSatacak ßir Serüven ßasLamiS oLdu.Haftanin Her akSami ßuLuSup qeZiyorduk.EL eLe KoL koLa.Onun yanindayken Her SEy Çok qüzeLdi.AnnemLe TaniStirmiStimNiyetimiz CiddiydiEvLenecektik.Onun aileside ßiLiyoR Ve destek Veriyordu ßu iLiSkiye.ßir iLiskide HiÇmi Kavqa . oLmazoLmuyordu iSteTarTiSmiyorduk ßiLe.

GünLer Günleri KovaLadi ßizim sevqimiz dahada artti.qöremeDiqim anLaR Hep ßir Yanim Eksik oLuyordu Sanki.qeZdiqimiz qördüqümüz HerkeS HerSey ßize Imreniyordu.ßöyLesine ßir aSki ßuLmanin Çok Zor oLduqunun HerkeS ßiLincindeydi.
ßi Pazar qünü ßuLuSaCaktik.Mesaj Çektim Uykucu aSkim HaLa Yatiyomusun.hadi kaLk Artik diye.
MeSajima KaRSilik vermedi.iLk defa ßöyLeßirSEy oluyodu.ßenim MeSajima 2 Dakika iÇinde Cevap vermeSi LAzimdi.ßöyLe anLaSmistik.eqer VermezSe kötü ßirSey olmustur .MerakLanmiStimaSkima ßirSEy oLdu Diye.qerqin ßir ßekleYiSin aRdindan Hayatimi Karartan ßi mesaj qeLdi.SunLar Yaziyodu MeSajda.Seni Çok seviyorum Ama AyriLmamiz Lazim.Yürümeyecek ßir iLiSki ßizimkiSi.Senin Hayatini Karartmak istemiyorum.Seni Seve Seve senden VazGeÇiyorum.YikiLmiStim ßir anda.ßeniÇok Sevdiqini ßiLdiqim ßirisinin ßir anda ßöyLe ßir MeSaj YoLLamaSi ßeni Çok SaSirtmiS Vede üzmüStü.AcaßaßenimLe qönüLmü eqLendirdi Demekten Kendimi aLamamiStim.Hemen teLeFona sariLdim.Kendinden Duymak istedim ßütün ßu oLanlaRi.inanamiyordum ßütün ßunLara.Ama TeleFonu KaPaliydiulaSiLAmiyodu ßitürLü KenDisine.

KüSmüStümHayataYaSamayaAynada ßaktiqim Yüze.

Nereye ßakSam onu qöRüyordum.Kizmalimiydim AqLamaLimiydim neyapacaqimi ßiLmiyordum.ßiLdiqim Tek ßiRSeY Vardi ßen ßunu Hak etmiyordum.ßöyLeSine Sevmenin Sonu ßir meSajLa ßitiriLmemeLiydi.

Aradan 1 Hafta qeÇti.ßen haLa Ayni PsiKoloji içindeydim.Durumum qerÇekten Cok kötüydü.Cafenin önünde DikiLiyordum öylesine.Yine akLimda O Vardi.Cami Cok Yakindi ßize.SeLa VeriLmeye ßaSLandi.iÇeri qirip Müziqi Kapattim.ßir yandanda ALLAH RAhmet eyLesin.ALLAH AiLeSine ßaSsaqLiqi Versin Diyordum.SeLa ßitti....SeLanin ßitiSi ßenim Hayatimin ßitiSi oLmuStu...
Çünkü SelaNin Sonunda ZikrediLen isim ßenim Canimdan Cok Sevdigim Kisinin ismiydi.O öLmüStü.Haykirdimßaqirdim Avazim Ciktigi kadar.oLmamaliydi ßöyle ßise.O YaSaMaLiydi.ßenden uzak oLsun ßeni isTemeSin Ama YaSaSin.ALLAHim NoLur ßenim canimida aL diye Bagira Cagira kosuyordum Camiye Dogru.ßaßasini qöRdüm.ßaßa nolur O öLmedi De Diye YaLvariyordum.qittii oqLum öLdü O.Artik Yok.Düqününüzü qöremeden Muradina eremeden öLdü.ßirßirimize Sarilip DakikalarCa SesLe aqLadik.
ßir Rüya qißi ßaSLaDi ßir Rüya qißi ßitti HerSey.qeride kaLan IÇimdeki Sevqi Ömür ßoyu ßitmeyeCek ßir Sanciydi.DüSündükÇe öLdüqünü ÖLüm akLima qeliyordu.Daha Dün ßiz eL eLe qeZmiyormuyduk.Daha Dün qözLerinden aSki iÇtiqim inSan KarSimda ßir meLek edaSinda Yatiyordu.
Hazmedemiyordum ßunu.HerkeS ßiLiyordu ßizim a$kimizi.

iSin aSLini aßLaSindan öqRendim.Beyninde damar Tikanikliqi VarmiS.Bayaqi iLerLemiS.ßiqün FenaLaSip HaStaneye kaLdiriLdiginda Doktor HerSey için qeÇ olduqunu.TeDavisinin iSe Ancak Yurt disinda oLaßiLeceqini SöyLemiS.StreS Sikinti KesinLikLe YaSakLanmiS.KEndini ÖLüme HazirLamis ßenim aSkim.ßana attiqi ayrilik mesaji ßuyüzdenmis.OnunLa ßeraßerken öLümünü qörmemi istememiS.Neden ßöyLe Yaptin ße aSkim.ßiLiyorum ßenden ayrilmak istediginde Sen öLüm Fermanini kendin imZaLadin Zaten
ßiz ßirßirimiz oLmadan YaSaYaßiLirmiyiz.StrEs YaSak oLan ßiri ßenden ayrilarak MutLumu oLacakti.Neden aSkim Nedenn ALLAH Kimseye ßöyLe ßi Aci vermeSin.O An HerSeyi DüSüneßiliyosunuz intihar eTmeyi kaçip qitmeyi ne qeLirSe akLiniza...ßen Simdi KimSeyi sEvemiyorum.Sevmenin ne oLduqunu unuttum.Sevme HiSSi onunLa qöMüLdü MezaRa.MahSere Kadar UYanmayaCak.UyanmaSinda....Simdi Sizde ßirkeRe DüSünün SöYLe ßir Sela Okunuyor Ve ßu SeLa ALLAH korusun Sevdiqiniz KiSinin.ßu Yazimi Okuyup Simdi sevgilinize ßir meSaj cekin Ve Onu HerSeyden Çok sevdiqinizi SöyLEyin.ßuna Imkani oLmayanLar Var.ßunu HerSEyden Çok isteyenler Hemde....

$imdi Ne HaLdeyim NeLEr Yapiyorum ßiLmek isTeyen Varmi?
Her qeCe ßa$imi Yastiqima Koyduqumda TeLEFonumu eLime aLirßana qönderdiqi TeLeFonumda SakLi oLan 232 meSaji Tek Tek Okumadan Yatmam
Çikmiyor aKLimdanYa$aniLan qüzeL qünLer mih qißi akLimda.Di$arida ßir Çifti eL eLe qörmek ßeni Ne Duruma Koyuyor ßunu KimSe ßiLemeZ.Çok Mu $ey iSTedim ALLAHimdan 1 Kere Sevdim ßen Çok deqiL.MutLuLuK HayaL oLaRak kaLdi ßana.$imdi naSiL Seveyim ßa$Kasini.nasiL qöNüL Vereyim ßir ßa$KaSina.

aLıntıdıR

Ben niye ağlamadım ki?:D:D

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Felsefik açılım:D :Kesinlikle bu cümleleri bir erkek kuramaz.Tamamen "Lise Piskolojisi" ile yazılmış bir palavra.Kesinlikle yalan.İnanmayın böyle şeylere.Kadınlar Şeytandır. :D

Sevgi.2

Aktif
Şeytanın cinsiyeti üzerinde tartışırsak iş sarpasarar bence.
Yazıya gelince çok sıradan geldi,duygulanmadım bile.Millet yıllarını paylaştığı eşini kaybediyor (onca yaşanmışlık,paylaşımlar ve belki hayaller evlatlar varken) ve unutuyor,yeniden gülüyor,çeşitli şekillerde mutlu oluyor da niye bu aşık arkadaş unutamıyor onu pek anlamadım.Evet çok sevdim,çok üzgünüm,onu unutmasam bile hayat devam edecek hep gönlümün bir köşesinde olacak şeklinde bir akış daha duygusal olabilirdi (bence)

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Sevgi hocam:
p=>q mantığından yola çıkarsak;

"tüm kadınlar şeytandır lakin tüm şeytanlar kadın değildir";)