• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

bu ne kibarlık:D:D

arzum

Forum Tutkunu
kusura bakmayın beylerde yanımda süs diyemi taşıycam ben sizi????nerde nezaket, nerde incelik, nerde kibarlık?
böyle bi sevgili istemem ben dogrusu.

dağcı

Üstat
Şimdi görünenler erkekler taşısa sorun yoktu demi. Hani sürekli bağırıp çağırdığınız eşitlik ilkesi. Gün olur biz, gün olur siz taşırsınız ne var bunda :)

olay budur ya biz taşırken kibarlık oluyo siz taşırken hamallık mı oluyo eşitlik oluyo hanımlar eşitlikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
olay budur ya biz taşırken kibarlık oluyo siz taşırken hamallık mı oluyo eşitlik oluyo hanımlar eşitlikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D
Abi madem eşitlik, evde kendi yemeğini kendin pişirsene :D Yada kendi bulaşığını ve çamaşırını yıka :D nasıl biz evin her işini yapıyorsak sizde taşımak zorundasınız... Olay budur ;)

dağcı

Üstat
tmmm siz bizim yaptığımız işleri yapın bizde sizin yaptıklarınızı yaparız çocuk hariç ::D
ne var ki yaptıklarınızda herşeyi makina yapıyo siz ne yapıyonuz :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
tmmm siz bizim yaptığımız işleri yapın bizde sizin yaptıklarınızı yaparız çocuk hariç ::D
ne var ki yaptıklarınızda herşeyi makina yapıyo siz ne yapıyonuz :D
Abi hiçte bile... Bizim evde daha bulaşık makinası bile yok elde yıkıyorum :D Hem yemeğin makinasımı var.. :D Abi geç bunları :D

Hep diyorum erkekler bayanlara
Bayanlarda erkeklere muhtaçtır fazla söze gerek yok :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Benim için sorun değil taşırım... Ama taşıdıktan sonra erkeğin halini düşünmek istemiyorum :D Evde hiçbir hizmetini yapmam :D Eşitlik meselesi :P

dağcı

Üstat
sen bi taşıda ondan sonrasını görürüz abicim öle hamallıkla da olmuyo bu yük taşımalar sorumlulukda alcanız evin yükünüde sırtlanırsan tmm evde iş yapmayın ;)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
sen bi taşıda ondan sonrasını görürüz abicim öle hamallıkla da olmuyo bu yük taşımalar sorumlulukda alcanız evin yükünüde sırtlanırsan tmm evde iş yapmayın ;)
Ben tembel olan gençlikten değilim... Ev işi olsun, dışar işi olsun, tarla olsun bahçe olsun, sorumluluk yüklenme olsun hepsini yaparım... O yüzden diğer bayan arkadaşlar düşünsün :D

Bi kadın erkeği rezilde eder vezirde, bence çok doğru :)