• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

bu ne kibarlık:D:D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
tmmm siz bizim yaptığımız işleri yapın bizde sizin yaptıklarınızı yaparız çocuk hariç ::D
ne var ki yaptıklarınızda herşeyi makina yapıyo siz ne yapıyonuz :D

pardon anlayamadım makineye kendiliğimndenmi girip çıkıyor peki makinesiz yapılanlar ne olacak.bence bu tartılma çoooook uzar.bir iki resim görüp böyle yapılmamalı yeri geldiğinde erkek yapar yeri geldiğinde kadın öyle değilmidir.

dağcı

Üstat
bide kendiliğinden giri,p çıksaydı o zaman siz ne yapacaktınız ayrıca bir iki resimlik değil bu iş heryerde eşitlik isteyen sizsiniz alın size eşitlik onları biz taşısaydık hiç sorun yoktu dimi erkek taşıcak tabi derdiniz neden bu kadar dokundu kki bu sözlerim ben makinaları sadece örnek verdim bu kadar alınmanıza gerek yoktu

bide dikkat ettiyseniz gülmüşüm yani espiridir yukardaki sözlerim ;)

bide kendiliğinden giri,p çıksaydı o zaman siz ne yapacaktınız ayrıca bir iki resimlik değil bu iş heryerde eşitlik isteyen sizsiniz alın size eşitlik onları biz taşısaydık hiç sorun yoktu dimi erkek taşıcak tabi derdiniz neden bu kadar dokundu kki bu sözlerim ben makinaları sadece örnek verdim bu kadar alınmanıza gerek yoktu

valla hiç boşuna:Dsizde işinize geldiği yerde eşitlik istiyosunuz:D:P

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bravo Kalkgidelim GIF by TRT
güclü kadinlar:))