Bu MekTup SaNa...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu mektup sana Aşkım Bi Tanem Sevdiğim... Sana Söyleyemediğim Ve Söylemek İstediklerim, Burda Sana
Haykırıyor, Bu Yürek Seni Ölümüne İstiyor, Gecemde Gündüzümde, ağladığımda güldüğümde, yani Herşeyimde sen
Varsın, Senin Sevgin var, bana Ne Oldu Böyle Bilmiyorum Ama Bildiğim Tek Şey var, Seni Deliler Gibi Sevdiğim, Bu Sevgi Öyle
Böyle Bir Sevgi Değil; Ölümüne, dünyasına Ve Ahiretine Yani Ebediyete Kadar Sürecek. Sen Sevsende Sevmesende Seninle
kalbi Atan, Seninle Sevinen, Seninle Gülen Seninle Ağlayan, her ne Olursa Olsun Yüreği senle çarpan Biri olucak. Ve Hep
Seninle Olabilme umudunu Taşıyacak. Sana Sevdamı Sayfalarca Haykırmak isterdim Ama Bazı Şeyleri tarif Etmek Zor
OLuyor, İnsan Bazen Duygularını anlatıcak Kelime Bulamıyor Yada Bulduğu kelimeleri, Anlatmak istedidiklerine layık
Görmüyor. Bazen Bir Umut, Bazen Gözyaşı, Uykusuz geceler, herkeste Herşeyde Seni Görmeler, Bazen Bir Tebessüm,
Bazen Hayaller, bazen korku, bazen sevinç, Yani Yaşamak Sensin Benim İçin... Belki Bunları Sana Söyliyemedim, Belki
Bunları Hiç Bilmiyeceksin, Hiç Görmiyeceksin Ama Önemi Yok Benim İçin, Bırak Sana Söylemeyi Buraya Yazarken Bile
Ellerim Titiriyor Gözlerim Doluyor, Seni Sevdiğimi bir ben, Bir Allah, Birde Badi Biliyor, ve Biliyormusun Beni Bir Tek O
Anlıyor, Belki Birgün Nette Gezerken Bir Tesadüfle Bu Sevda Dolu Sayfayı Görüceksin, Belki BiLeceksin Belki Bilmiyeceksin.
Yada Ben "Olmaz Derse Ne Yaparım Şimdi En Azından Bir Umudum var" Tabusundan Vazgeçip Sana Sevdamı
Anlatabildiğimde Benden Öğrenip Göreceksin Ama Sen Görsende Görmesende Bu Sayfada Sevdamla beraber Yani Ben
Ölünceye Kadar Yaşayacak Sevsende Sevmesende Bu Kalb Ebediyete Kadar Seninle Atacak..!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
MekTup 2...

Günlerden Bir Pazartesi Vakit Gece Yarısı, Ben Yine İçiyorum, Yine Ağlıyorum, Ve Yine Seni Düşünüyorum.

Düşündükçe de Seni Düşünmenin, Seni özlemenin, Hayal Etmenin, Sensiz Olsamda Yinede Seninle Olabilmenin

Bana Verdiği O Doyumsuz O Muhteşem, Anlatmaya Gücümün Yetemeyeceği Hisleri Duyguları Daha Da Bi Güzel

Yaşıyorum. Biliyormusun Dün Yine Seni Defalarca Rüyamda Gördüm, Uyandığımda İse Herşey Bomboştu. Boş Bir

Odaya Bomboş Bir Hayata Uyandım Yine Ve Dedimki Kendime Keşke Keşke Hep O RüyaLarın İçinde Olsaydım

Keşke Hiç Uyanmasaydım. Kahretsin İşde Yine Uyandım Yine Bu Acımasız Hayatla Yine Sensiz Sevdamla Başbaşa

Kaldım. Bilmiyorum Rüyalarda, Hayallerde Olmasa Nasıl Yaşar İnsan Benim Tek Rüyam, Tek Hayalim Ve Tek Gerçeğim

Sensin, Ve Hep Öyle Kalıcaksın. Ben Sensiz de Sayılmam Aslında, Bir Nefes Sigarada, Bir Kadeh İçkide, Attığım her Adımda,

Gördüğüm Her rüyada Ve Kurduğum Her hayalde Seni yaşıyorum. Ve Ruhumla Dualarımla Da Hep Senin Yanındayım. Bunlar

Yetiyormu Dersen Yetmiyor Bitanem, Yetmiyor Karasevdam Bırak Hasretinle Yaşamayı, Seni Bir Saniye Bir An Bile Görememenin

Sesini Duyamamanın Verdiği O Acı Verdiği O ızdırap Anlatılmaz. Ama Başka çarem Yok Seni Rüyalarda Hayallerde Yaşamaktan

Başka. Keşke Olsa Keşke Senin İçin Seninle Olmak İçin Sonu Ölümde De Olsa Mücadele Edebileceğim Bişeyler Olsa, keşke Böyle

Elim Kolum Bağlı Kalmasa, offffffffffff Herhalde Benim Ömrümde Hep keşkelerle Hep Seni Düşünmekle Geçicek Ama Pişman Değilim

Bin Kere Dünyaya Gelsem Yine Seni Severdim, Seninle Yada Sensiz, Seni Sevmek Dünyanın En Güzel Duygusu... Allahtan Tek Dileğim

Benim çektiğim Acılar Kadar Sana Mutluluk Versin, Beni Ağlattığı Kadar Seni Güldürsün, Hayatındaki herşey Gönlünce Herşey Senin Gibi GüzeL

Olsun Karasevdam, Bedenimle Olamasamda Ruhumla Herzaman Yanındayım Ve Senin Mutlu Olman Benim tek Tesellim Hoşçakal karagözlüm...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Birtek Gün

Ben Ömrümce BirTek Gün MutluLuk Bulabildim, Sadece Birtek Gün. Ne Bir Hafta, Ne Bir Ay, Nede Bir Yıl.

Ben Ömrümce BirTek Gün MutluLuk Bulabildim, Sadece Birtek Gün. Ne Bir Mevsim Ne Bir Zaman, Nede

başka Bir Tek An. Bir Tek O Gün Güneş Güneş Gibi Doğdu Karanlıkların Üzerine, Bir Tek Ogün Işık Işık

Gibi Parladı Ruhumun derinlerine, Ve ben O Bir Tek Gün kendimi çok Sevdim, Bir tek Ogün O Bir Tek Gün

Vakıf Olabildim Varlığımın Nedenine. Hani İlk kez Seni Görüp, Hani İlk kez Sesini Duyduğum Gün. Ya Şimdi

Bir Nefes Kadar yakınımda Ama Binlerce Yıl Uzaklarımdasın, Ruhumun Her Zerresinde FaKat Ebedi Yokluklarındasın,

Unuttum desem Yalan, Unuturum Desem İmkansız. Gözlerim Kapanmıyor ki Bir Gün Hasretsiz. Canımda Kanımda Tüm

Benliğimde Ruhumun Türbelerindesin. Katlanılmıyor Seni EL de Bilipde Bilmemezlikten Gelmek,Ve de hakkım Olmıyanı

Hakkımmış Gibi Haksızca Sahiplenmek. Bu Ne Ağır Yük, Bu Ne Amansız dert Bu nasıl çile ALLAHIM ALLAHIMM

ALLAAAHIMMMM Ümitsiz Olduğunu Bile Bile Seni Özlemek Seni Beklemek Ve Sana gel Gel Gell Diye Haykırabilmek...

Ettiğim Dualar Mı Tutmuyor Duymak Mı İstemiyor Duyması Gereken, Yoksa Günaha Mı Yazıldı Sevgim Ayrılıkla cezalandırıldım mı?

vuslat Beklerken. Hangi Sabırla Güç Bulayım, Hangi Teselliyle Avunayım Ömrüm damla damla Gözyaşı Olup Toprağa Düşerken, Ben

Ömrümce Bir tek Gün Mutlu Olabildim Sadece O Bir tek Gün. Hasretin Serilmiş Sereserpe Yolarımın Üstüne, Özlemlerin çadır Açmış

Ruhumun Derinliklerine, Bırak Kullları Melekler Bile Dayanamazken HasRetin Böylesine Ya Ben nasıl Dayanayım Ya Ben Nasıl Dayanayım

Yokluğuna Offf Offf OFffffffffffff... Adım Attığın her Yeri Hergün Aynı Saate Dolaşıp Duruyorum Elin Değdiği Her Dalı her Taşı tekrar Tekrar Koklayıp

Öpüyorum. Biliyorum kavuşmak İmkansız, Bir çılgınlık Yapıp Bu Dünyadan Göçüp Gitmek De Var Ama YaGidilen Yerde Seni Hiç Görememek Hiç

Duyamamak Hiç Hissedememek Korkusu Yok mu... İşde Bu Yüzden Yaşamak Zulum Olsa katlanıyorum. Azab Olsa Sabrediyorum.

çünkü Seni Seviyorum... Sen Varoluşumun Nedeni Yaşama Sevincimsin Sen Ezelimsin, Sen Ebedimsin. Sen Öfke Duyamadığım Kin Güdemediğim

Ve Yetti Bee Yettii Beee Diyemediğim çaresizliğim Vazgeçilmezimsin...................