Bu bir veda......

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Ne vedası kardeşim konuştuğumuz gibi bana dediğin gibi kısa bir veda yapıyosun yine aramıza geliceksin bazen hepimiz kısa molalar veririz sende öyle yap tamam hiç bişey için sıkma canını sevildiğini unutma :)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Saygıdeğer dost... Umarım kısa süreli bir mola olur. Şahsım adına söylemem gerekirse forumdaki duruşun çok olumlu... Ben hakkım varsa helal ediyorum sende et. Paylaşımlarını özleyeceğim. Ve umarım diğer kalemşörlerde benimle aynı fikirdedir. Çok mola verme. EMİ. Gittiğin tüm yollar aydınlık olsun, ayaklarına hiç çelme takılmasın, şiir tadında git şiir tadında gel. EMİ... Bu durumu bir veda değilde bir mola sayıyoruz ona göre. Sen ve şen kalman dileğiyle...

...SAKLI CeNNeT__

♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥
Saygıdeğer dost... Umarım kısa süreli bir mola olur. Şahsım adına söylemem gerekirse forumdaki duruşun çok olumlu... Ben hakkım varsa helal ediyorum sende et. Paylaşımlarını özleyeceğim. Ve umarım diğer kalemşörlerde benimle aynı fikirdedir. Çok mola verme. EMİ. Gittiğin tüm yollar aydınlık olsun, ayaklarına hiç çelme takılmasın, şiir tadında git şiir tadında gel. EMİ... Bu durumu bir veda değilde bir mola sayıyoruz ona göre. Sen ve şen kalman dileğiyle...

Te$ekkür ederim..Ellerinize emeklerinize saglik..bütün iyi dileklerinizi bende sizin icin diliyorum.. yollariniz acik bahtiniz aydinlik olsun..

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Yasak Elma konuyu görünce çok şaşırdım :( Bu kararı aldığına göre önemli bir sonunun vardır. Bize sadece Allah yolunu açık etsin demek düşüyor her ne kadar gitmeni istemesekde.