Bu Aslanlar Ne Yapıyor?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
AJjUbIF.jpg

Düzenleyen yönetici:

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Bunlar boğuşuyo sanki .Geçen babam belgesel seyrediyodu sadece 10dakika bakabildim aslanlar çok acımasız doğanın acımasızlığını izleyemedim gözyaşlarım sel oldu ...

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ciddi misin?Belgesele bile ağlıyorsan Sen çok duygusal yufka yürekli bir olmalısın.:)
Ama aslanlar sanki bana dans ediyormuş gibi geldi.:Phareketli bir dans.:D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Evet çok ciddiyim dayanamıyorum belgesel asla izlemem ogün babam ısrarla izle gerçekler diye tutturdu bir daha asla izlemem

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Suskun dişi erkek aslan deyince burda birşey itiraf etmek istiyorum.:D
Aslında o heybetli korkunç görünen erkek aslan genelde dişi aslanın merhametine muhtaç.Çünkü kendisi çok kötü bir avcı ancak dişi aslanın avlanması sayesinde karnını doyurabiliyor.Analayacağınız erkeklerin yüz karaları bu erkek aslanlar.:D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Suskun dişi erkek aslan deyince burda birşey itiraf etmek istiyorum.:D
Aslında o heybetli korkunç görünen erkek aslan genelde dişi aslanın merhametine muhtaç.Çünkü kendisi çok kötü bir avcı ancak dişi aslanın avlanması sayesinde karnını doyurabiliyor.Analayacağınız erkeklerin yüz karaları bu erkek aslanlar.:D

Ben bunu bilmiyordum =LL

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Berenn gibi bende üzülürüm dayanamam acımasız şeylere
Belgesel bende izleyemem
Yazık ceylanlar falan yem olmamak için nasıl kaçıyorlar aslanlardan :(

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Durun arkadaşlar yapmayın bütün bunlar doğanın kanunu mecbur aslan yaşayabilmek için yemek zorunda.
Hem siz kuzuları tavukları mideye indirirken aslan birşey diyor mu?Yada ağlıyor mu?.:P:D