Breaking Bad - Walter White'ın araba markası?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pek dizi izleyenlerden biri değilim ama bu sıralar Breaking Bad addlı diziye takıldım. Her şey bir yana baş rolde kanser hastası olan kimyager bir öğretmen var Walter White... Tam beğenilerime hitap eden bir araba kullanıyor suv bir model.

Bu arabanın markasını bilen lütfen yazabilir mi? :D

Araba şu
72548

72549

Çözüm
"2001 Pontiac Aztek bir ibret hikayesiydi, Araştırma şirketlerinin müşteri memnuniyet endekslerindeki sonuçlarına göre sorunsuzdu. Ama küçük bir problemi vardı. Araba gerçekten çok çirkindi. Time dergisine göre, Detroit Otomobil Fuan’nda tanıtıldığında bu çirkinlik karşısında ziyaretçilerin ağzı açık kalmıştı. Sonuçta, Time dergisinin ve Daily Telegraph gazetesinin yaptığı ‘tüm zamanların en kötü arabaları’ listelerinde yerini aldı"

Düş

Özel Üye
Özel üye
"2001 Pontiac Aztek bir ibret hikayesiydi, Araştırma şirketlerinin müşteri memnuniyet endekslerindeki sonuçlarına göre sorunsuzdu. Ama küçük bir problemi vardı. Araba gerçekten çok çirkindi. Time dergisine göre, Detroit Otomobil Fuan’nda tanıtıldığında bu çirkinlik karşısında ziyaretçilerin ağzı açık kalmıştı. Sonuçta, Time dergisinin ve Daily Telegraph gazetesinin yaptığı ‘tüm zamanların en kötü arabaları’ listelerinde yerini aldı"

Çözüm

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sanmam başka bir araba içindir o. Sanıyorum Walter White'ın kullandığı o araba Tesla modellerinden biri ve şeklide ben buradayım dedirten türden. Gerçi SUV modelleri hep sevmişimdir bana mı güzel göründü acaba?. :)

K

kaplan1234r

Ziyaretçi
başta bende beğendim ama araştırınca rezil işçilik berbat performansıyla amerikan otomativin yüz karası olduğunu öğrendim birde yakıtı fena