• Merhaba Ziyaretçi.
    "İlkbahar ve Doğa" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Brabus 800 WIDESTAR

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Brabus 800 WIDESTAR, sınıfının en güçlü aracı. 800 HP motoru ve 4 saniyede 0-100 km/s hızlanması oldukça şaşırtıcı. Brabus 800 WIDESTAR, sadece performansı ile değil sunduğu konfor ve kaliteli işçilikle de ön plana çıkıyor.

Brabus 800 WIDESTAR etkili performansla sportif görünümü de birleştiriyor. Standart GSınıfı’ndan daha dinamik bir görünüm sunuyor. Gövde genişliği 12 cm artırılan aracın ön çamurluklarındaki hava çıkışları yüksek performanslı motorun soğutulmasında büyük rol oynamakta. Önde led gündüz farları ve arkada led stoplar Brabus’un bu araca kattıkları arasında. Brabus bu araç 20 ve 23 inç jantlar öneriyor. Özellikle 23inçlik jantlar araca farklı hava katıyor. 305/35 R 23 yüksek performans lastikleri için Brabus Prelli veya Yokohama markalarını bu araç için öneriyor.

Brabus daha önceki modellerinde olduğu gibi bu aracın süspansiyon sisteminde de Bilstein’leçalıştı. Hem otoyol koşullarında hem de arazide bu süspansiyon sistemi beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Bu yüksek teknolojili süspansiyon sistemi elektronik olarak ayarlana biliniyor. Sistem otomatik olarak ayar yapıyor. Araçtaki sensörler hız, yanal hızlanma ve direksiyon açısı gibi parametreleri algılayarak milisaniyeler içinde spor ayarlarına veya normal konuma geçiyor.


Brabus 800WIDESTAR’ın iç makanı da değişimden etkilendi. Özel kokpit tasarımı oldukça etkili. Ergonomik direksiyon spor simidi, 280 km/s’lik gösterge paneli ilk gözeçarpan detaylar. Müşterinin isteğine göre alkantara deri kombinasyonu veya daha farklı kumaş seçenekleri bu araç için kullanıla biliniyor.
 
Top