boynuz ona daha çok yakıştı..

potito

Aktif
her şeyden cok sevdigim kendi gozumden bile sakındıgım aptal sevgilim beni aldattı.. bunu ogrendigimde yıkıldım, çok canım acıdı. ama huy asla altta kalamazdım ne iyiliğin ne kötülüğün. ayrıldım bir ay süründü sonra affettim neden mi aynı şeyi yapmak için. bunu burda neden yapıyorum bilmiyorum kimse bilmedi bunu ama bi an bu bölümü gorunce yazmak geldi içimden. beni aldatan aptal sevgilimi bir ayın içinde 24 kişiyle aldattım ve bıraktımm.. bana sağlık :) yine olsa yine yaparımmmmmm. o bunu hiç öğrenmedi duymadı ama benim bilmem yeterli oldu, ödeştik!

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
eleştirmek kimsenin haddi değil ama aldatan her daim kendini aldatır. bir insan seni aldatıyorsa onu hayatından çıkararak ona en büyük cezayı vermiş olursun zaten seni haketmediğini ona göstermiş olursun onun yaptığını yapmak ondan farkı olmamak demektir

potito

Aktif
körü körüne gözün baska bişey gormezken sana bunun yapılması kadar acı bişeyde yok! tabiki senin düşüncen öyledir saygı duyarım. bende yasamadan once oyle diyordum ama basıma gelince ben kendimi oyle yapıp rahatlattım. herkesin hür iradesidir, sevgiler..

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
adam niye geri döndü?
Kesin boşta kalmıştır :D
Aldatılmak da benceadam için çokta tınn :D Zaten seni boşta kaldı diye aramıştır. Sen aldatmasan o tekrar aldatırdı. İyi barii bu sefer sen elini çabu tutmuşsun :D:D

potito

Aktif
hırs yapınca 50 de olur hiç merak etme..

adam hiç gitmedi ki donsun onun k anlık bişeydi aklınca.. ama üzülne yine o oldu tabe bende üzüldüm ama o hep pişmanlıgıyla yasadı hala da oyle.. ogrenmesine gerek yok benime gom tatmin olduu

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
İyi hadi pişman olsun.
Ben ona bir kız ayarlayim de, bir daha adını bile hatıırlamaz :D
Siz hala bir erkek aşık olur mu anıyorsunuz :D Güleyim boşa gitmesin

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
bu konuda kendini iyi tanıtmışsın hemcinsimin bu kadar aptal olması üzücü reeeldede böyle olman ayrı acınası durum bunu her yerde anlatma sana kaşar sıfatı yakıştırabilirler 24 kişi ile aldatmak kaba tabiri budur

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
her ne kadar 24 kişiyle onu cezalandırdığını düşünsen de akla mantıklı gelmiyor. ilişkileri bu tarz ödeşmeler haline getirtmek asıl anlamını kaybettiriyor bence. yanlışa mı denk geldin sil at hayatından. başka yanlışlar onu temizlemek ona fazla önem verdiğini gösteriyor ki aldattığına göre bu kadar önemsemen ve bu tarz bir ey düşünmen yersiz.