• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Boşanma riskini artıran 10 şaşırtıcı neden

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Bencede ama şey emm erkeklerinde evde iş yapmak kaydı ıle devam yaşamaya yada eş kk erine prenses ler gıbı bakıcaklar elını sıcak sudan soguk suya dokundurmuyacak emm birffe şey banka kartınıza verecek eiline sonra bak sen Allahhj bak sen kımse boşanıyormu?
Ooo kredi kartı çoktan çıkarmışım hanıma. Evin tüm yükü sırtında o kadarda hakkı olsun tabi. İş istemesin de ?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Var onlardan hemde birebir tanıdıgım ?
Ne ise biz saygımızı yitirmiyelim kim.ne yaparsa yapsın. Herkes sonuçta. Bildiğini okur. Ama benim. Gerçek fikrim bir kadın. Kendi başına ayakları üzerinde durmali kimse nin eline bakmama li ama bunlari yaparkende çocuklarını ailesinde ihmal etmemeli helede cocuklarini kimseye imrendirmeden ....

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
En büyük evde boşanma kararı kadın erkek eşitliği yoksa yani iki side çalışıyor ama erkek evde birşeyler e yardım etmiyorsa dogru tekmeyi vuracan arkdas ?
Yürü be yeşim kim tutar seni?
???ben ateşe körükle giderim ? biraz ya dogruya dogru ne yani ay kocacığım sen çaliştin geldin diyip ayaklarını mı yıkıyacagım yada kırmızı halımı sereyim?hayat müşterek ya benimle birlikte temizlik yapar herşeye yardım eder yada yapmaz ise evi terk eder arkadaş?
Vallahi öyle bunlar alışmış herşey ayaklarına gelsin???
Bu kadar disiplinli olma valla koca evi terk eder bu dediklerini kim uygulasa ?
Kim takar abim ya keyfi bilir???
Yok canım ne alaka ben çok güzel örnek oluyor um ?evlilere tam destek
Arkadayım canısı
Amann ne boşanacaksınız bir o alttan alsın bir siz oldu bitti yaşayın gidin işte ?
Keşke alttan alsalar ama nerde
Bencede ama şey emm erkeklerinde evde iş yapmak kaydı ıle devam yaşamaya yada eş kk erine prenses ler gıbı bakıcaklar elını sıcak sudan soguk suya dokundurmuyacak emm birffe şey banka kartınıza verecek eiline sonra bak sen Allahhj bak sen kımse boşanıyormu?
Doğru tespit
Bencede ve kocası işten gelince kapıda hali bile serdirir yollarına ?
Öyle kocaya can kurban???