Bonzo İle Röportaj

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye

Öncelikle sizi biraz tanıyalım
1)Adınız yaşınız burcunuz?

adım kadir 33 yaşındayım aslan burcuyum

2)boyunuz kilonuz

1.81 boyum 83 kilom

3)nerede yaşıyorsunuz memleket neresiydi?

aslen arnavutum ama istanbulda doğdum istanbulda yaşıyorum

4)Neden Bonzo nick seçim sebebi ?

bu benim travian adında oynadığımız online bi oyundan kalma nick im
o sebeple burdada aynısı olsun dedim

5)nereden aklınıza geldi ilk

bildiğim kadarıyla çok ünlü eski zamanlardan kalma bi müzisyenmiş
bende isim hoşuma gittiğii için bunu seçtim

6)Tuttuğunuz takım nedir futbolla ilginiz ne kadar?

ölene kadar FENERBAHÇE tabiikii futbolu çok severim kendimde oynadım profesyonel olarak ama şanssızlıklar sonucu brakmak zorunda kaldım fenerbaçenin her maçınada giderim

7)Fobileriniz hobileriniz ?

kapalı yerde kalmayı hiç ama hiç sevmem o an herşeyi yaparım,futbol ve yüzmeye bayılırım bide mangal başında içmeye tabiiki

8)Biraz işinizden bahsedermisiniz?

ben kapalıçarşıda döviz bürosu işletiyorum yani parayla para kaznmaya çalışıyoruz

9)istediğiniz işmiydi yani aslında farklı bir meslek vardı dediğiniz bir meslek varmıydı

ya futbol oynayacaktım yada aile mesleği kuyumculuk döviz işi yapacaktım futbol olmadı bi kaza sonucu brakmak zorunda kaldım ve bu mesleğe yöneldim
sağlık olsun

10)Sigara alkol kullanıyormusunuz?

bu bana sorulurmu
sorduk bir kere
evett maleseff ama alkol arada bir

11)Eğitim kısaca anlatırmısınız?

lise mevzunuyum ilk orta ve lise öğrenimimi istanbulda gerçekleştirdim ama çok haylaz bir öğrencilik hayatım oldu

12)Burcunuzun Özelliklerini taşırmısınız?

fazlasıylaa herzaman lider olmayı severim sözümü herkese geçirmek isterim istediğimi ne yapar ne eder alırım
katılıyorum

13)Giyim tarzınız nasıldır?

işim gereği genelde biraz ağır giyinirim ama normal sosyal yaşantımda rahat olmayı severim spor giyinirim yani eve girdiğim an ise sadece ve sadece eşofman

14)En büyük hayaliniz ?

en büyük hayalim bir futbolcu olmaktı ama o artık tamamen hayal oldu şuan ise en büyük hayalim sessiz sakin biryerde kimseye muhtaç olmadan doğayla iç içe bi yaşam sürmek

15)Yaptığınız En büyük çılgınlık?

evde pijamalarımla otururken birden pc başına geçtim bodruma uçak bileti aldım ve 2 saat sonra oraya gittim 3 gece hiç uyumadan eğlendim ve geri döndüm.en büyüğü belki bu değildir ama en sonuncusu buydu

16)Kendizini nasıl tanımlarsınız ?

çok uyar biriyimdir ama dedimya kafaya bişeyi takmayayım yapamayacağım şey olmaz yani biraz deliyimdir

17)çevreniz sizi nasıl bilir?

fazla arkadaş ortamım yoktur vardı ama ben kendimi soyutladım çünkü çıkar üzerine kurulan arkadaşlıklar olduğunu anladım şuanki çevremdede sevilen biri olduğumu biliyorum

18)Gönül ilişkileriniz nasıl ? karsınızdaki insanda ne arıyorsunuz neler buluyorsunuz?

ben o işleri brakalı baya oldu çünkü ben birini ne zaman çok istesem o zaman hep hayal kırıklığı yaşadım o yüzden beni isteyen insan olursa ve banada uyarsa bir ilişki yaşamayı tercih ediyorum.karşımdaki insan insan olsun istiyorum fazla bişey aramanın bi anlamı yok çünkü arayan genelde belasını buluyor

18)kendi seçimlerinizi rafa kaldırdınız diyebilirmiyiz?

hayır tabiiki ama bu zamanda böyle olmak gerekiyormuş diyebiliriz.her insanın kafasında bi kadın hayali ardır olmasını istediği ama he deyince olmuyor maalesef

19)biraz karamsarız bu konuda yani

yoo ben sadece bu konudaki inancımı kaybettim sanırım

20)umarım yeniden kazanırsınız

öyle biri olursa ve hayal kırıklığı yaşamassam olabilir tabiiki

21)Çerez forumu nereden buldunuz?

bir tehdit sonucu buldum bi arkadaşımdan birşey ricaa ettim oda buraya üye olursan yaparım dedi mecburen kabul ettim. dedim ya herşey çıkar olmuşş şaka şaka onun canı sağolsun iyi yapmış sevdim burayı

22)Çerez forum hakkındaki düsünceleriniz neler?

daha yeni üye oldum alışma aşamasındayım ama bayaa eğlenceli bi siteye benziyor bide burda hemen hemen aradığımız her konu hakkında bir fikir bulmak mümkün

23)şöyle olsa daha iyi olurdu diyebileceğin bir şey varmı çerez forum için?

daha yeni olduğum için şuan için bi yorum yapmak bana düşmez sanırım ama ilerde bir fikrim olursa forumun taa ortasına atarım bu düşüncemi

teşekürler vakit ayırdığınız için
bittü

ricaa ederiiim

jeriko

Özel Üye
Özel üye
bir tehdit sonucu buldum bi arkadaşımdan birşey ricaa ettim oda buraya üye olursan yaparım dedi

Üye kazandırmak için harika bir yöntem bu nasıl aklıma gelmedi.:D
Geldiğine ve Seni tanıdığıma sevindim.Umarım kalıcı ve katılımcı olursun.Röportaj içinde teşekkür ederim.Bir solukta okudum.:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
seni tanımak güzeldi..tekrar hoşgeldin..umarım bizleri sever kalıcı olursun...tehdit sonucu geldiğin bu yer vazgeçilmezin olur...

wien06

V.I.P
V.I.P
6)Tuttuğunuz takım nedir futbolla ilginiz ne kadar?

ölene kadar FENERBAHÇE tabiikii futbolu çok severim kendimde oynadım profesyonel olarak ama şanssızlıklar sonucu brakmak zorunda kaldım fenerbaçenin her maçınada giderim

Zaten biz FENERBAHCELILER her zaman demiyormuyuz:

Pazara kadar degil mezara kadar FENERBAHCELIYIZ

Röportaj icin tesekkürler.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bonzo bilgilerinden dolayi tesekürler

Ama Ben derim ki EN BUYUK CIMBOM