BlackBerry Torch 9800 - İnceleme

Genişletilmiş Multimedya

Bellek
8 GB bellek ile1, microSD kart ile 32 GB'a kadar genişletilebilir, size ilham veren her şeye kendinizi kaptırabilirsiniz.

Tutup Yakınlaştırmalı Dokunmatik Ekran
Uzaklaştırma efekti için ekranı tutmak üzere parmaklarınızı kullanın ve yakınlaştırmak için iki parmağı açın.

Gelişmiş Müzik Oynatıcı
BlackBerry 6 ve büyük dokunmatik ekran sayesinde, tam albüm kapağını görmenizi ve şarkılarınız arasında hızlı ve kolay şekilde kaydırmanızı sağlayan tam özellikli müzik oynatıcısı deneyimi yaşayabilirsiniz.

5 Megapiksel Kamera
Flash, görüntü dengeleme ve yüz algılama teknolojisine artı 11 fotoğraf modu ve video kaydına sahip 5 MP kamera ile, spontane anları çekmek kolaydır.

Tümleşik Sosyal Ağlar
İlham kaynaklarınızı BlackBerry Torch 9800'de bir araya getirin. Tüm sosyal ağ ve RSS akışlarınızı tek görünümde toplayıp filtreleyin. Ya da, kendi ilhamınızı yayın tek postayla birden çok sosyal ağı güncelleştirin.

Daha Hızlı Tarama
Sekmeli taramayla birden çok açık Web sitesini yönetin. Sık kullanılan sitelerinizi markalı simgeler ve özelleştirilebilir adlarla işaretleyin ve bunlara doğrudan ana ekrandan erişin. Sadece BlackBerry 6'nın birkaç muhteşem özelliği.

Pil Ömrü
ş konuşun. Akşam planlarını konuşun. Sadece konuşun. 5,5 saat konuşma süresiyle, titizlikle seçmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine yalnızca dinlemek mi istiyorsunuz? 30 saate kadar müzik ve 6 saate kadar video oynatmanın keyfini çıkarın.

Grafiksel Menüler
Daha sezgisel, yeni oluşturulan BlackBerry 6 simgeleri ve grafikleri alıştığını yöntemi kullanmak üzere tasarlanmıştır.BlackBerry OS 6 işletim sistemini kullanan ilk BlackBerry olan BlackBerry Torch 9800 akıllı telefonu özellikle sosyal medya ile sürekli haşır neşir olan kullanıcıları hedeflemekte. BlackBerry Torch full QWERTY klavye ve 3.2 inch HVGA+ 480 x 360 pixel ekrana sahip. 14.6 mm inceliğindeki BlackBerry Torch 9800'da bağlantı seçenekleri olarak 3G, Wi_fi, Bluetoooth ve GPS bulunmakta.

5 megapixel autofocuslu kameraya sahip BlackBerry Torch 9800'da VGA çözünürlüğünde video kaydı da yapılabilmekte. 512 MB RAM'e sahip telefonda 4GB dahili depolama kapasitesi ve 32GB'a kadar microSD kart desteği bulunmakta.
 
Top