• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"Biz mi hayatı yaşıyoruz, hayat mı bizi yaşıyor?"

iLk_NuR

Üstat
Bence hayat bizi yaşıyo bizi istediği şekilde yönetiyo biz hayatın bize yaşatmak istediklerini yaşıyoruz ve hayat nasıl istiyosa öle davranıp yaşayışımızı şekillendiriyoruz. İstemesekte hayat şartları bize bazı şeyleri yaptırabiliyor...

Peki sizce;

"Biz mi hayatı yaşıyoruz, hayat mı bizi yaşıyor?"

Hayatı istediğin gibi yaşayamazsan oyuncu olursun hayat seni yaşar,,, kendi adıma oyuncu değil yönetmenim... Hayat beni yaşıyamaz o bana sadece seçenek sunar ben seçtiğim yolla ya ona yem olurum ya da yemimi bulmuş olurum yem olursam başka bi teklif sunana kadar o beni yönetir yemi bulursam ben onu yönetmeye devam ederim........

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Elbette hayatı biz yaşıyoruz yanlışlarıyla doğrularıyla. Her ne kadar olayları kontrol etmeye çalışsak ta karşımızda kocaman aşılmaz duvarlar çıkabiliyor zaman zaman. Herşeyi şekillendiremeyiz ancak yaşanası hale getirebiliriz. Hayatı yaşıyoruz hayatın bizi yaşadığı falan yok. Toplumla hayatı karıştırmamak gerek :)

Hayat bizi iplemez, takmaz ama size karışmaz da. Ne kadar yaşanası hale getirebilirseniz o kadar mutlusunuz demektir. Rollerimizi kendimiz de belirleyebiliriz değil mi? Bir sürü yönetmen var değiştirin arada bir yönetmeninizi sizin sevdiğiniz rolü size vermiyorsa :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) bos verinn 2 gunluk dunyada yiyip icip eglenmenize bakin :))) ne hayat sizi yasar nede siz hayati
en guzeli ortak noktayi bulup eglenmek :)

acilara ve gerceklere göz yumup görmemek
gulmelere nesi dakikalara 4 el ile sarilip eglenip paylasmak :)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
HayaTını KenDin YöneTiyoSun..eLinDeKi İmkanLarı NsL DeğerLendirirsen öyLe YaşaRSın..
KısaCaSı Ne EkerSen oNu BiÇerSin..;)

dağcı

Üstat
:)) bos verinn 2 gunluk dunyada yiyip icip eglenmenize bakin :))) ne hayat sizi yasar nede siz hayati
en guzeli ortak noktayi bulup eglenmek :)

acilara ve gerceklere göz yumup görmemek
gulmelere nesi dakikalara 4 el ile sarilip eglenip paylasmak :)

keşke boşverebilsek ama malesef bazı şeyler elimizde olmuyor ve hayatın zorluklarıyla karşı karşıya kalıyoruz ve hayat zorunluk olarak istediğini bize yaşatıyor