Biz Kadinlar :))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hani saatlerce giyiniriz.....aynaya bakariz....begenmeyiz....degistirir.....baska bir sey dener....bir daha ayna onunde fir doneriz....yok efendim o canta bu ayakkabiya uymadi....su ayakkabi kolyeme uymadi...

Hani saatlerce makyaj yapariz..ben saatlerce yapmasamda yaparim yinede...) kirpiklere rimel......yanaklara allik.....birde ruj....benim makyaj isim budur....mis gibide parfum surundummu tamamdir.....

Hani saatlerce kuafor koltugunda otururuz....istenilen renk olsun yada begenilen model kesilsin diye beklesiriz salonlarda.....yada elde firca ayna karsisinda sacimizi bir o yana sallar bir bu yana....:))

Hani saatlerce alis weris icin dukkan dukkan gezeriz.....bazilarimizin ayakkabi takintisi wardir....bazilarimizin canta....( annemi yazmadan gecemiyecegim...hastalik deyince....annemin tawa takintisi wardir.....ewet kadin tawa hastasi....nerde bir tawa gorse ona bir anlam yukleyip aliyor....:)))) we tawalari icin mutfakta ozel bir dolap yaptirdi....tawa koleksiyonu...:)))) neyseeee biz yaziya donelim......bazilarimizin taki takintisi wardir....we eger begenmissek witrinde gordugumuz bir seyi...hele birde yakisdiysa....hele birde farkliysa ( burda hemen farkli kismi acayim....efendim yani fazla o modelden yoksa etrafta hemen sahip olmak isteriz...:))) we yiginla para werip yada kredi karta yukleyip bir yilda calissak o aldigimiz sey icin yinede aliriz.......

Peki bu saatlerce yapilan kiyafet secimi......makyaj yapmalar...saca ugulanan boyalar.....yada farkli giysiler , papuclar , cantalar takilar alma hewesimiz kimler icin......??? efendim..?? duyamadim......erkeklermi..??? hayirrrrr efendim....iste burda duralim......sizin sandiginiz gibi biz erkeklere kendimizi begendirmek icin bunlari yapmayiz.....biz butun hazirliklarimizi hem cinslerimiz icin yapariz... ewettt kendimizi hem cinsimize begendirmek we hatta otesi kiskandirmak icinde olabilir....:)))

Mesela cok hos we guzel bir ayakkabi aldim gecenlerde.....Marc ( kardesin kocasi) cok begendi.....cok guzel , zewklisin dedi.....bende sadece gulumsedim....bende bir heyecan uyandirmadi...:))) bunu erkek arkadasim da dese saol derdim en nihayetinde....yani bir erkegin benim uzerimdeki bir seyi begenmesi beni zerre ilgilendirmez.....:))) amaaaa her zamanki cafeye gidip oturdugumda yan masadaki hanimlarin bana hic sakinmadan ayakkabilariniz cooook guzel nerden aldiniz demesi beni acayip mutlu eder....:)) keyiflendirir....begenilmek....dikkat cekmek....ama karsi cins tarafindan degil...hem cinslerim tarafindan.....himmm demekki guzel bir sey almisim.....egerki kadinlar begeniyorsa ki bu cok onemlidir.... dogru secimleriniz war demektir.....cok guzel olmussunuzdur......cok bilmem nesinizdir...:))) yani basiniz goge erer diyeyim artik siz ne kadar onemli anlayiwerin...:))))

Siz zaten hic erkekler arasinda yoldan gecen bir erkege bakipta aaaa ne kadar guzel ayakkabisi war yada ne guzel giyinmis diyen bir erkek konusmasi duydunuzmu...: yada bir erkegin uzerinde bir sey gorup begenen we gidip yanina hic tanimadigi bir adama arkadas bunu nerden aldin diye soran bir erkek gordunuzmu??...

Yok iste biz kadinlar baska yaratiklariz...yolda mutlaka birbirimizi inceleriz...suzeriz....ne giymis....ne takmis....we cok begenmissek hiccccc utanmadan , sakinmadan cok begendigimizi we nerden aldigini sorariz....:))) we isin garibi sordugumuz hatunda hic garipsemez....gururlu bir eda ile hemen kaca aldigini , nerden aldigini bir cirpida soluksuz anlatir....

Neme lazim biz kadinlar tuhafiz ama hos yaratiklariz......:we iyi ki wariz...