• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bittorrent ve Holo Urfalıları Perişan Etti

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu haberi es geçemezdim arkadaşlar. Kesinlikle ilginç bir haber. Artık bu kripto paralar özellikle köylerde içinde bulunduğumuz süreç nedeniyle gençleri kendilerine çekti. Herkesin elinde telefon ve kriptolarla uğraşıyor desek abartmış olmam sanırım. Memleketimde ve çalıştığım ortamda artık neredeyse tanıdığım herkesin bir kripto hesabı var :)

Haberin sadece bir kısmını alıntılıyorum. Bu arada benim de Bittorrent (BTT) yatırımım var ama önerdiğim bir coin değil aşırı riskli bir yapısı var. Hızla yükseldi ve son 2 günde hızla düşebileceğini de gösterdi bizlere...

Bu arada BTT'nin coin yakacağına dair haberler var eğer önceden haberim olursa bildiririm ve yatırım için harika bir fırsat olur herkes için. :)

Gelelim Urfa'dan bir habere :)))

Şanlıurfa’da sayıları her geçen gün artan sanal para yatırımcıları, son günlerde başları BTT ve HOLO’un ani düşüşüyle fena halde dertte. Binlerce yatırımcı yüksekten aldığı sanal paralarda “terste” kaldı.

Şanlıurfa’da bir zamanlar çoğu genç “Koyun” güderken şimdilerde “Coin” alıp satıyor. Köyde hayvancılık, şehirde iş imkanları azalınca alternatif olarak sanal para piyasası çekim merkezi haline dönüştü. Dağ başında koyun otlatırken sanal para alıp satmak için cep telefonu yeterli. Koyunu Kurt kapsa bile “Coin”ler gençleri çoktan kapmış durumda. Çoğu kişi ev, araba satarak parasını sanal varlıklara yatırıyor. Maaşının tamamını veya kirasını sanal paraya yatıranlar çoğu zaman hüsranla ayrılıyor.

Kaynak
https://www.urfadabugun.com/haber/141704/bittorrent-ve-holo-urfalilari-perisan-etti.html

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yukarıda Bittorent'in coin yapacağına dair söylentilerin olduğunu yazmıştım ama gözümden kaçmış bugün BTT yöneticileri böyle bir durumun söz konusu olmadığı ve itibar edilmemesi gerektiği konusunda açıklama yapmışlar. :(

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Pandemi süreci boş vakit ve iş eksikliği olunca coin müşterisi bol oldu. Çevremde ilk defa coin borsasına girip büyük paralarla işlem yapanlar oldu sonuç kayıplarla çoğu karşılaştı. Az parayla girmeli ve en az bir iki ay öğrenme sürecini atlatmalı. Allah verdi borsa tecrübem vardı yoksa bende gitmiştim. Yani öncelikle kazanmak değil kaybetmemek amacıyla coin borsasına girilmeli.
Spekülatif haberlele coin şişirmesi yapılıyor bunada dikkat edilmeli.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bu ne olmuz özelikle bu konuyu aradim