• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bitkilerle Kilo Verme ..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Bitkiler, doğal yöntemlerle zayıflamak için birebir. Bazı bitkiler besin yönünden insan için olmasının yanında zayıflama için de kullanılıyor. Bu yazımızda bitkilerle zayıflamak isteyenler için hangi bitkinin ne özelliği olduğunu, zayıflatan bitkileri derledik. Fakat buradaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Zayıflamak için bir diyetisyene başvurmanız önerilir…

İşte Bazı Bitkiler ve Özellikleri:

Arnavut Biberi
Yağ yakıcı özelliği olan bu biber dolaşım ve sindirim sistemini düzenler

Tarçın
Yağ yakmaya yardım eden bir bitki oluğ enerji verir.

Yeşil Çay
Zindelik verir, yağ yakmaya yardımcı olur.

Guar Sakızı
Açlık hissini bastırır

Rezene
Demleyere içeceğiniz rezene çayı kandaki şeker oranını düzenler, sakinleştirici etkisi vardır

Karahindiba Kökü
Toksinlaeri temizler, yağ yakmayı sağlayan karaciğerin çalışmasına yardım eder

Keten Tohumu
Tokluk hissi veren keten tohumu, dolaşım ve sindirim sistemini güçlendirir. Salata veya y0ğurdun üzerine dökerek tüketebilirsiniz

Maydanoz
İdrar yollarının sağlıklı çalışması için faydalıdır Mideyi ferahlatır ve kilo vermenize yardımcı olur Taze ya da demleyerek içebilirsiniz
Maydanoz mideyi ferahlatır ve kilo vermeye yardım eder. İdrar yollarının sağlıklı çalışmasını sağlar. Taze veya demleyerek tüketebilirsiniz.

Sinameki
Dolaşım ve boşaltım sistemini dest

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
işte onu içebilmek bir mesele :D seni gönülden tebrik ediyorum onu içebildiğin için:P ve soğan suyu kilodan çok adet düzensizliği ve benzeri durumlarda daha çok etkili ..