• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bisikletler duvarları süslesin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bisikletlerinizi sakladığınız yerlerden çıkarın: Artık onları dekorasyonun bir parçası haline getirmenin zamanı geldi.

Çoğumuz bisiklet sürerek büyüdük. Hatta çoğu kez de düştük! Belki de yaşı olmayan tek şey! 7'den-70'e herkes hala kullanıyor.

VDlKiEH.jpg

Sizin bisikletiniz nerede duruyor? Tahmin edelim; ya balkonunuzda, ya da gizli saklı kalmış bir köşede... Her neredeyse bulup çıkarın ve evinizin istediğiniz bir köşesine, istediğiniz renge boyarayak monte edin. Böylece boş kalan duvarlarınız dolacakken, sahipsiz kalmış bisikletiniz de kendisine bir yer bulmuş olacak.

Iz3ZZME.jpg

Dekorasyonunuza renk katmak için biraz düşünmeniz yeterli. Eski kullanmadığınız eşyalarınızı yeniden hayata döndürebilirsiniz. Sizin için gereken şey birazcık yaratıcılık!

oZa3oXg.jpg

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
neden bu kadar pesimist düsüncelisinki ??

hayat cok kisa olabilir hayat aci verebilir hayatta Gün görmemiş olabilirsin bunlarin hepsine çizgi çek ve ani yasa bak hayat yasamaya ne cok deger
Hayata 1 0 geriden başladım hep.. hayatin toz pembesini hiç görmedim. Hayat tokatini küçükken yedim. Yine de herşeye iyi yönünden baktım gülümsedim ama iyi yönleri de mahvetmeyi başardı hayat.. neyse açtırma kutuyu söyletme kötüyü usta sen benim yerime de güzel yaşa güzel bak hayata.. :kahvee:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Hayata 1 0 geriden başladım hep.. hayatin toz pembesini hiç görmedim. Hayat tokatini küçükken yedim. Yine de herşeye iyi yönünden baktım gülümsedim ama iyi yönleri de mahvetmeyi başardı hayat.. neyse açtırma kutuyu söyletme kötüyü usta sen benim yerime de güzel yaşa güzel bak hayata.. :kahvee:
hic kimse kimse hakkinda fazla bir sey bilmez

herkesin derdi kendine büyüktür

sende sorun yapma sende iyi mucadelel et ve 1;0
geride basladigin mnaca adapte ol gol ve goller atki kazanasin

geriden basladim diye hemen pes etme
hayatta yapacagin en büyük hata bu olur pes edersen yükün altinda kalirsin