• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Birtanem Kalbimdesin Yazili Resimler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Mesmerizing I Love You GIF by xponentialdesign

Böyle sevemez seni hiç kimse unutma unutma unutma ne olur nasıl ki yaradan Allah birse benim sevgim de böyle tek böyle sonsuzdur Seviyorum seveceğim ömrüm yettikçe girmeyecek senden başka kimse kalbime yemin ettim ben bir kere inan sözüme nasip etmesin Allah bana senden başka hiç kimse Senin aşkından ben ölsem de inan bana sevgilim mutlu öleceğim hesap vereceğim zaman Allah'ıma tek suçum çok çok sevmek sevmek diyeceğim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sen benim hiç dinmeyen özlemim hasretim hiç tüketmeyen AŞK şarkılarımsın ...!!

Snuggling I Love You GIF by Taylor Swift

Sen benim hiç dinmeyen özlemim hasretim hiç tüketmeyen AŞK şarkılarımsın ...!!
her sabah uyandığımda gülüşünle uyuduğumda gözlerinle boşver be bitanesi hep sevenler bu dünyada kavuşacak değilyaa bizim senle kavuşmamız MAHŞERE kalsın .. SEVDİĞİM .. ben yaşadığım sürece hep atan kalbimde olacaksın hep yaşayacaksın bende SEVGİLİ varsın hasretlerin beni boğarcasına yapışsın yakama VARSIN özlemin her sabah her akşam her gece dayansın gönlümün kapısına varsın her GECE kül etsin beni ..!!! sen hep kalbimin sahibi ÖMRÜMÜN tek sevincisin çünki BEN SENİ çok sevdim be bitanesi çok.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
@yesim434 canımmm 😘

lcUgFoY.jpg

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun ?. Öyle bir imza attın ki sol yanıma gizli gizli dolaşıyorsun her yanımda. Öyle bir yazdım ki alnıma seni taşıyorum gitsende dünyanın öbür ucuna..

Seni seviyorum çünki yaşamak için bir nedenimsin. Sevgilerin en güzeli seni sevmek. Özlemlerin en güzeli özlemek..
Ve her sabah uyandığımda varlığını görmek.Bi açtın kalbimin kilidini . Seninle kilitledim KALBİMİ..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
@yesim434 ün katkilariyla 😄 tesekkur ederim canim benim 💗

Valentines Day Love GIF by Tambu Klavye

Seviyorum Seni kim ne derse desin. Seviyorum yanarcasina. Sevdasına taparcasına. Irmak gibi nehir gibi çağlarcasına. Seviyorum deli gibi. Çocuğun anasına ağlarcasına. Seviyorum suyun toprağa kavuşması gibi. Rüzgarın meltem sıcaklığında teni okşaması gibi. Yıldızın aya güneşin DÜNYAYA AŞKI GİBİ SEVİYORUM. .Kalbine kadar geldim aşkın izini SÜREREK