• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Birkan Sokullu

sorumsuz

Forum Onuru
Atv'nin yeni dizisi 'Elif'te rol alan manken Birkan Sokullu ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen olumlu tepkiler aldığını belirten birkan sokullu. 'Elif'te ilk kez oyunculuğa soyunan Birkan Sokullu 5 yıldır mankenlik ve modellik yapıyor.2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de derecesi de bulunan Sokullu, kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor. Dolunay Soysert'ten oyunculuk üzerine dersler aldığını belirten Birkan Sokullu "Dizi başladığından beri çevremden çok olumlu tepkiler aldım. Bu benim özgüvenimi arttırdı. Ama elbette ki bu işte daha çok yeniyim ve mutlaka oyunculuğumu geliştirmek için eğitim alacağım" diyor.

İstanbul'da doğdu, 23 yaşında... 10 yıllık profesyonel basketbol geçmisi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Fatih dizisi Şehzade Mustafayı kim oynuyor ?

KanalD de yayınlanacak Fatih dizinde Şehzade Mustafayı canlandıran oyuncu Birkan Sokullu ..

Birkan Sokullu 1985 yılında İstanbul'da Dünya'ya geldi. Çocukluğunu İstanbul'da geçiren Sokullu, Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. Uzun bir süre profesyonel basketbolla ilgilenen Birkan Sokullu Öner Evez vasıtasıyla Modellik mesleğine adım attı. 2003 yılında "Best Model Of Turkey'de" 3.lük derecesi aldı. Televizyonla ilk olarak 2008 yılında yaz projesi olan "Elif" dizisi ile tanıştı. Oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren Sokullu Dolunay Soysert'den dersler almaya başladı. Bu sırada "Küçük Kadınlar" dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekti. 2010 yılında Tims production ile anlaştı. "Küçük Sırlar" dizisinde "Demir" rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu.

Birkan Sokullu, 13 Temmuz 2012 tarihinde hayatını oyuncu Aslı Enver ile birleştirdi.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dizinin tüm oyuncularının detaylı tanıtıldığı bir konu talep ediyorum :P

Bunu ilk kez mi göreceğiz ekranlarda, yüzü çağrışım yapmadı ?