Birisiyle Aranızda Kozmik Bağ Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Evren ve enerji konusunu uzun süredir tartışılıyor. Bazıları evrenden istedikleri her şeyi enerji ile elde edebileceklerine inanıyorlar.

Evrende her şey mükemmel bir düzen halinde. Bu düzene ayak uyduran kişiler ise, istedikleri her şeyi enerji yoluyla elde ettiklerini düşünüyor. Enerji ve evren konusu ise uzun süredir tartışılan bir konu. Evrende her şey birbirine bağlıdır ve gerçekleşen her şeyin bir nedeni vardır. Bu ikili ilişkilerimiz için de geçerli. Eğer gerçekten ruh eşinizle birlikteyseniz, evren bunu fark etmenizi sağlayacaktır. Daha önce de sizlerle kozmik evlilik konusunu paylaşmıştık. Bazen birisiyle birlikte olmak için hiçbir mantıklı sebep yokken içgüdüleriniz sizi o kişiye doğru iter. Bu ise, o kişinin sizin kozmik eşiniz olabileceğini gösteriyor. Peki biriyle aranızda kozmik bir bağlantı olması ne demek? Birisiyle aranızda kozmik bağ olduğunu gösteren 8 işaret
kozmik-evlilik-6.jpg

Birinin hayatımıza girmesinin mutlaka bir sebebi vardır. Sonucu ayrılık bile olsa bu ilişkiler mutlaka size bir şey katar

Bazen bizim için yaratıldığını düşündüğümüz “o” kişiyle tanıştığımızı zannederiz ama sonra bu ilişkide işler istediğimiz gibi gitmeyebilir, duygusal olarak yara alabiliriz

Yine de aramızda kozmik bir bağlantının olduğu kişiyle tanışma ihtimalimiz oldukça yüksek. Peki bir kişiyle aranızda kozmik bir bağlantı olduğunu nasıl anlarsınız? İşte bunu gösteren 8 işaret…
kozmik-evlilik-2.jpg


1. Size ilham verirler

Aranızda kozmik bir bağlantının olduğu kişi, size mutlaka ilham verir. Yeni şeyler denemeniz ve eksikliklerinizi tamamlamanız için sizi teşvik ederler. İşler ne kadar zor olursa olsun, her zaman doğru kararı verir gibi gözükürler. Bu yönleriyle size yol gösterirler.

2. Sizi motive ederler

Evrenden size gönderilen biriyle karşılaştığınızda, sizi daha iyi bir insan olmaya motive ettiklerini hemen fark edeceksiniz. Onlarla konuşurken hedefleri ve gerçek amacınızı görebilirsiniz. Hayatınızdaki amacınızı size sorgulatıp, eksik kalan yönlerinizi tamamlamak için sizi teşvik ederler.

3. Var olmanızın gerçek amacını bulmanızı sağlarlar


Son on yılda hayat son derece zor ve karmaşık bir hal aldı. Dünyevi şeylere fazla kapılıyoruz ve gerçek amacımızın ne olduğunu unutuyoruz. Kozmik bağlantımızın olduğu kişiler ise bize aslında maddi şeylerin bir önemi olmadığını hatırlatıyorlar. Strese girmek yerine, bir şeylerin tadını çıkarmak için ne yapabileceğimizi gösteriyorlar.

4. Duygusal olarak işler yolunda gitmese de ondan öğreneceğiz bir şeyler mutlaka vardır
Yaşamınızda sizi büyük ölçüde etkileyen bazı insanlarla tanışabilirsiniz, ancak bu tanışma ve iletişim her zaman olumlu sonuçlanmaz. O kişiyle duygusal olarak işler iyi gitmez ve ayrılabilirsiniz. Ancak birlikteliğiniz devam etmese de hayatınızda olduğu süre içerisinde size mutlaka bir şey katacaktır. Yaşamımızdaki her şey, bizim için bir tecrübe niteliğinde. Önemli olansa, hatalarımızdan ders çıkarabilmek.

5. Rutinlerinizi bozar, hayatınıza yenilik getirirler

Hayat; bir rutinden ibaret değil. Her gün aynı şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Yeni şeyler denemeniz ve yeni insanlarla tanışmanız gerekiyor. Evren tarafından bize gönderilen bu insanlar bize hayattaki küçük şeylerden zevk almamız ve yeni şeyler denememiz gerektiğini gösterirler.

6. Kalbinizi açmanıza yardım ederler

Biriyle kozmik bir bağlantı kurduğunuzda, kalbinizi onlara açmanın uygun olduğunu anlayacaksınız. Birçok insan, bugünün toplumunda gerçekçi olmayan sosyal beklentiler nedeniyle robotmuş gibi davranıyor. Böylece duygularını köreltiyorlar. Kozmik partneriniz ise böyle bir dünyada duygularınızı yeniden keşfetmenizi sağlayacaklar.

7. Size amacınızı hatırlatırlar

Her birimizin manevi bir amacı var, ancak günümüzün modern dünyasında bunun ne olduğunu unutmak kolay olabilir. Kozmik partnerlerimiz ise bunu hatırlamanıza yardımcı oluyorlar çünkü bize gerçekte kim olduğunuzu gösteriyorlar.


8. Onların iyileştirici bir gücü vardır


onların yanında olmak bile size daha iyi hissettirir. Yaptıkları her şey size kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayabilir. Üzüldüğünüzde ise onların yanına gitmek istemeniz son derece normal, çünkü aranızdaki kozmik bağ nedeniyle onların varlığı bile size huzur veriyor.

Alıntı
 
Top