Birine ''Sevgilim" Dedigin Zaman..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Birine " sevgilim " dediğin zaman, yanında gözlerinin içine bakmaya utanmayacaksın. Öyle romantik fısıldaşmalarmış elele tutuşup bakışmakmış bundan ibaret olmayacak. Deli gibi seveceksin. Yağmurun altında elele tutuşup koşturabilecek kadar çılgın , sürekli " ilaçlarını aldın mı?" diye kontrol edecek kadar aşık olacaksın. Gözlerine bakmaya hem kıyamayacak hemde doyamayacaksın. Kollarındayken kendini çok iyi hissedeceksin. Onun yanında istediğin kadar saçmalayıp istediğini söyleyeceksin. Öyle ağır başlı takılmaya falan çalışmayacaksın rezil olmamak için. Bazen dizlerine yatıp hayal kurabileceksin. Tek bildiği kelime oymuş gibi sürekli "aşkım" diye hitap etmeyecek " bebeğim, meleğim" diyecek sana . Derdin olunca gidip anlatabileceksin O'da sıkılmadan dinleyebilecek ,yardım edecek.Sana sadece sevgili değil " arkadaş , abi , sırdaş " Tutku şefkat sevgi her şeyden biraz barındırabilecek içinde. Ve öyle sebepsiz yere gitmelere de kalkışmayacak. Sen ona ihtiyaç duyduğun için değilde , kendisi muhtaç olduğu icin kalacak. "Ben gidiyorum" dediğinde " hayır kal! seni yanımda istiyorum" diyebilecek kadar cesur olacak. Geçmişinin nasıl olduğunu ondan önce kimlerin gelip geçtiğini umursamayacak. Çünkü kalbinde tek olduğunu bilecek. Hayatını seninle geçirmekten öte , O'nun hayatının tamamı sen olacaksın . Senin olacak ! seninle olacak