• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Birileri öğretmen imajını lekeleme peşinde

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdi ise sıra çocuklarınızı yetiştiren Öğretmenlerde. Zaten ahlak yönünden zayıf olan gençliği terbiyesiz, edepsiz, büyüğünü saymayan, sorumsuz ve asi bir kimliğe büründürmek, ÖĞRETMENLER'i çocukların ve halkın nazarında küçük düşürmek için TV kanalları yarışa girdi.. Hem Öğretmenler ile alay ediyorlar, hem de edepsiz ahlaksız davranışları aşılıyorlar... Herşeyde sululuk, cıvıklık ve başıboşluluk, ciddiyetsizlik istiyorlar.

PEKİ EĞİTİMCİLER VE MİLLİ EĞİTİM NEDEN SESSİZ KALIYOR?

Cevabı yok...

QSxbmlq.jpg

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Diziyi izlemedim...ama dizinin dışında her meslekte olduğu gibi iyiler ve kötüler var diyorum... devamlı hasta olduğu için öğrencisine geçmiş olsun demeyen , hatta 1.sınıftan itibaren çocukları okuldan okumaktan soğutan öğretmenler biliyorum.. yada öğrencisi hasta olduğu için ailesine geçmiş olsun telefonları eden , evine kadar ziyaret eden öğretmenler... Yine de hiç bir mesleği küçük düşürücü yada aşağılayıcı yayınlar yapılmaması taraftarıyım tabii

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
eee tv kötü birşey diyesim geliyor eski kafalı oluveriyorum ama bu gibi yapımlarla tv den kötüsü olamaz
ilk okul çağında sevgilisi olan cocuklar oynar . emocu rock cu vs abuk sabuk giyim kuşama sahip kişiler olur
örf ve adetlerimize tamamen aykırı durumlar çok olağanmış gibi lanse edilir ama kimsenin çıtı çıkmazsa yapacakta bişey kalmıyor
bizim zamanımızda bölyemiydi diyeceğim ama tek knallı dönemimi savunuyorsun diye tepkiler gelecek :)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Bir zaman sonra, -özellikle de muhattabınız çocuk ya da genç ise- televizyonda görünenler olması gerekenlermiş gibi bir haleti ruhiyeye bürünebiliyor.

muhtar*

Özel Üye
Özel üye
Şu okul bu okul adını koyup gençlerimize izlettikleri diziler kepazeliğin daniskası. Kendi yaptıkları saygısızlığı ahlaksızlığı düşünmezde öğrencilerimizi öğretmenlerimizi mi eleştirirler. Rütük bostan korkuluğu gibi duracağına biraz daha sıkı tutsun işini. Ayrıca anneler babalar çocuklarınız hangi diziyi izliyor dikkat etseniz.