• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

biriken çtl ler

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bildiğim kadarıyla çerezforumda okuyan öğrenci kardeşlerimiz var,elimizde biriken CTL leride @YoRuMSuZ nakite çevirebiliyor , CTL bağışı yapabileceğimiz bir havuz oluşturulabilinirmi,gizli kalmak kaydıyla öğrenci kardeşlerimize çam sakızı çoban armağanı,katkıda bulunmuş oluruz,eğer böyle bir havuz sistemi kurulursa ilk bağışı 1000 CTL olarak yaparak başlatmak istiyorum..

Çözüm
sosyal sorumluluk projelerine bağış olarak ta kullanabiliriz aslında. Mesela LÖSEV. Daha faydalı olacağını düşünüyorum şahsen.

Neden hep beraber "Yaşasın Lösemili Çocuklar" demeyelim ki?

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bu konunun olurluğunu ben @YoRuMSuZ dan bekliyorum eğer bir havuz açarsa oraya bağış yaparız toplanan CTL leri okuyan bir üyemize ödeme olarak yapabilirmi,dün @Papatya CTL ye ihtiyacı olan varmı diye bir soru sordu,işte bu CTL leri bağış adı altında toplayabiliriz ,sanırım bize dönüşleride iyi olacaktır..insanlık anlamında..:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konu üyeler arasında halledilse çok daha iyi olur arkadaşlar Havuzda birikecek CTL 'ler soruna neden olabilir sonrasında (aklıma gelen birkaç negatif olasılığı var). Banka > Para Gönder bölümününden istediğiniz üyeye CTL transferi yapabiliyorsunuz. ( Link )

Buradaki CTL > TL değişimi zaten kayda değer bir şey değil arkadaşlar. Büyük paralardan bahsetmiyoruz. İstiyoruz ki bu durum eğlenceli şekilde yürüsün. Bir eğlence yanı olsun, örneğin üyemiz bu durumu gizli tutma hakkına sahip olduğu gibi istersen "bu kitabı CTL ile aldım" diye tanıtabilsin, yayınlayabilsin.

Diğer türlü bilemiyorum nasıl olur. Çoğunluğun sesi elbette önemli, sistemin olumlu ve olumsuz yönlerini düşünelim hep birlikte.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Elbette olabilir, bu konuyu değerlendirelim. Daha çok ilk konuda da belirttiğim şekilde bir işleyiş düşünmüştüm. Şimdilik biraz daha devam etsin bakalım.

En yüksek ödeme limiti olarak 50 TL olarak düşünüyorum zaten. Çok fazla biriktirmeyin ki herkesin bir anda ödeme talep ettiği bir dönemde zorluk yaşamayalım. Henüz arabayı satmadım. :D