• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karadenizin Hirçin Kizi Biricik Yesim in Günlügü

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Allah razi olsun Arkadaslar Bütün ölülerimizin mekani cennet olsun hepsi nur icinde yatsin ... :((

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Allah mekani cennet eylesin , basiniz sagolsun

Tesekkür ederim allah razi olsun

Başınız sağolsun .. Babanın mekanı cennet olsun .. Allah'ım sana ve ailene sabır versin ..

Amin butün ölülerimizin mekani cennet ruhu saad olsun

Canimin ici tekrar basimiz sagolsun seni cok seviyorum uzulme artik....

sagol Allah razi olsun

Angel elde degil evett biliyorum cok sevdiginizi benimde sizlere karsi saygim sevgim sonsuzdur ...

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Canim Baba’cigim nur icinde yat!

5 Haziran 2012. 9:15 . Istanbul,Safak hastanesi Turkiye

Babacigim ne icin bu kadar acele ettin bizi birakip gitmekte. Daha ne guzel gunler gecirecektik birlikte… Mustafanin nasil buyudugunu, sana gelip dedem diye sarildigini gormek icin niye biraz daha beklemedin! Biz senin yokluguna nasil alisacagiz. Mustafa ne yapacak, kime “Dedem” diye haykiracak? Kim ona “Mustim ” diye seslenecek?

Canim babacim aramizdan cok ani ve beklenmedik bir sekilde ayrilmis olmani kabullenmek cok zor. Hala kötu bir saka gibi! Sen nur icinde yat… Yattigin yer cennet olsun. Seni hep cok sevecegiz. Hep anilarimizda ve kalbimizde yasayacaksin Seni özliyecegim :(((

Başın sağolsun VE ALLAH rahmet eylesin...bu tür durumlarda ne denilir ne teselli eder etki edermi bilemiyorum.....:(( gereçkten çok üzüldüm...