Karadenizin Hirçin Kizi Biricik Yesim in Günlügü

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
20.12.08
Bir hatıra defterinin sayfalarına atfettiğim değer kadardın sen bende. Belki ikişer sayfa aralıklarla anlatmaya doyamadığım, hiç de tekrara düşmeyen, en yeni, en temiz duygularıydın kalbimin. Sanki yazdıkça daha bir değerli oluyordun.
Sana öylesi dayamıştım ki sırtımı ve bir o zamandı kendimi hiç korkusuz, güven deryasına salışım. Çünkü güvenin adıydın sen bende hani korkusuzca kendimi bıraktığım. Rüyaların, oyunların, çocuk yüreğimdeki saflığın ama hep gerçekliğin, yalansız bir dünyanın adıydın sen bende.
Dert ve mutluluk arkdasim Sana Tesekkür ederim. Iyililerle kötülerle beni dinleyip dertlerimi sevinclerimi paylastigin icin sana sonsuza denk güveniyorum. ikimizden baskasi bilmiyecek Artik ben aglasamda gülsemde yanliz sen bilecen sen sakliyacan Hergün her saat her dakika yanimda olucaksin cünkü seni cok seviyorum. Benim canim günlügüm

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevgili Günlügüm , sen benim hayatima gireli 10 dk gibi cok az bir sure oldu .Artik inaniyorum senle cok seyleri paylasacagim . Bugun güne güzel basladim , hersey cok güzel yolunda gidiyordu.Aksam olana kadar. Aksam bir an bütün umutlarim bütün nesem gitti cocuklarimi yatirdim sevdigim insan yoktu yapa yanliz kalmistim yine Saatlerce bekledim gelmesini yanliz olunca dakikalar uzuyor sanki bir asirmis gibi geliyor.

Gündüz güzel gecsede
gecem huzun doldu
Saatlerce bekledim gece boyunca
yanlizdim cok yanliz
Ama yine sen yoktun yanimda

Y.T

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
coktandir iki satir bile yazmadim iste ben böle hayirsiz biriyim ama bugun cok morelim bozuk ve uzgunum sana yazarken bile elim ayagim titriyor :(((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ne yazacagimi bilmiyorum 2,3 bilgisayardan uzak kaldimmm oda yetmiyor gibi artik bir isimde yok butun toplanti vardi is biti kirizden dolayi sabahta anahtarlari teslim edecegim umarim rtik hakimizdan hayirlisi ne ise o olsun ama benim morelim cok bozuk :((((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Belki uzun sure yuzune bakmiyacagimm senin bildigin gibi ben iyi bir dost degilim
oldukca ihaneti seven biriyim olurya bir gun sanda yuzune bakmayip yazilmzsan isen dersin hakli imisin diye ama öyle saniyorum ki Defter olsaydin yapraklarin sarar di akan göz yaslari ile yapraklarin yipranirdi . Artik nedendir bilmem ama hic birsey yolunda gitmiyor hersey duzelecegi yerde gittikce kotuye gidiyor ya ben cok kotuyum yada kaderim kotu ikisi bir araya gelince olacaklar oluyor bEn mutlu degilim ama insalah geride kalanlarhep mutlu kalir. cunku giden yol sonsuzluga dogru uzandi giyor :( buda hic hos degill belkide hic dönmeyecek belkide eziyet cekerek hayatla mucadele edecek sende bunlara tek tek hepsine sahit olacaksin :((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yine oturdum kâğıdın başına, aklıma sen geldin, seni anlatıyorum satırlara. Öyle bağlanmıştım ki sana hiç düşünmeden. Düşünsem de fark etmezdi yinede bağlanacaktım. Şimdiler de ise seninle başlıyorum güne. Gözlerini dünyaya açmış bebek gibi. Günün her saati, her dakikası, her saniyesi seninle geçiyor. Eve seninle gidiyorum. Yemek yerken sanki onu seninle paylaşıyorum. Gözlerimi seninle kapatıyorum. Bir hayal dünyasında yaşıyorum.
Bir ayrılık rüzgârı soktun aramıza ama ayrı değil yollarımız. Şimdilerde gri binalar dolu olduğu, kömür dumanlarının aşkım gibi temiz bulutların kirlendiği ve gözyaşım gibi yağmurların yağdığı bir kentin sokaklarında umarsızca dolanıyorum. Keşkeler imde ise iklimi bahar olan, uçsuz bucaksız olan mavi kırlarda seninle koşmak istiyorum. Gökyüzü daha mavi olsun istiyorum. Olmuyor sadece hayal olarak kalıyor.
Her gece anarşist ruhum ayaklanıyor. Ne var ne yok dağıtasım geliyor. Yetmez mi diyorum ama boşa diyorum. Yokluğunun sensizliğinin hamalı ettin beni. Hayalinle avunmaya mahkûm bıraktın beni. Sensizlik alın yazım olmuş artık. Artık isyanlardayım. Sensiz günlerin hesabını tutmaktan bıktım. Seni var bilirken, sana ulaşmak mümkünken, hayalinle avunup bütün bir ömrü hayalinle geçirmek istemiyorum.

Adını alçak koydum artık. Hani çok seviyordun. Benim için ölürdün. Yaşama kaynağımdın. Böylemi böylemi alçak…

Seni hala seviyorum alçak

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff nedense icimden derin bir Off cekmek geldi

Artik su hayata hic bir anlam vere miyorum hersey okadar karisik okadar farkli ki :(
birzamanlar okdar duzenli bir okdar guzel bir ortam ve hayat vardi malesef diyorum cünki gercekten hersey okadar bozulduku anlatamam sana benim canim gunlugum .

Birilerine göre hersey süper ama bana göre degil Seni bugun of cekerek Actim sayfani tekrardanof cekerek kapiyorum günlügüm OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF:( kaderin aci oyunu

yawww yesim su resimdeki adam kafayi yemis iyiceee, ne varsa bulursun önündee,, ickii, sigara,, kumar kagitlari,, hasasss eroin,,, hap map,, Birtek Dogrusu Eksik, Oda Kurani Kerim, Malisef Resimdeki Genc Yanlis Yolu Secmis...