Biri beni duysun lutfeenn sayın yetkililerrr!!!

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ya ben bunu ciddeen anlamıyorum daha yeni üye oluyorsun varlığını farketmeyiz bile şu konuyu açmasan üyeliğimi silin...nasıl bi mantıktır ya..kolundan tutup zorlamı üye yaptık seni..

az önce bir cevaplama daha yaptım ama o çıkmadı sanırım ben tekrar cevaplayayım foruma birsey indirmek için üye olmuştum kişisel nedenlerden ötürü internet sitelerine/forumlara üyelik istemiyorum niye üye oldun o zaman derseniz indirdiğim seyi çok merak etmiştim o yüzden üye oldum foruma üyelik istemiyorum zaten forumların nasıl dolasilacagini bilmiyorum az önce Cvp yazdım hiçbir yerde yok nereye Cvp yazdığımı bilmiyorum deneme yanılmayla buraya konu açabildim sözleşmeyi tam anlamıyla okuduğumu söyleyemem sadece göz gezdirmistim üyelik silmeyiz ilgili bir paragrafa takılmamış gözlerim üyelik silmeyi yetkililer mi yapıyor?yoksa üye olan kisi mi yapıyor?bunun için sözleşmeyi tam anlamıyla mi okumaliyim?eğer öyleyse sözleşmeyi nerden bulacağım?bana yardımcı olabilir misiniz?bu kadar gaddar olmayın lutfen alttaki yazıda bir dovulmedigim kalmış

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Üye olmanızla size hiçbir zarar gelmez. Eğer foruma sadece bişey indirmek için üye olduysanız, girmek istemezseniz girmezsiniz ve siz üyeliğinizle girmediğiniz sürece nickiniz farkedilmez bile.
Üye silme olayı yok malesef. Anlayacığınızı umuyorum. Sözleşmede forum kuralları yazmakta, bunu okumanız üyeliğinizin silinmesine etki etmeyecektir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu foruma olan üyeliğimi silmek istiyorum nasıl yapabiliiriiim????
Biri bana yardım etsiiin
İsteğiniz yerine getirildi. Çıkış yaptığınızda forumla bağınız tamamen kopmuş olacak. Kullandığınız isim, şifre değiştirilip mail adresiniz sistem kayıtlarından çıkarılıyor.

Tekrar üye olmak istediğinizde farklı bir kullanıcı adı ile üyelik alabilirsiniz...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
az önce bir cevaplama daha yaptım ama o çıkmadı sanırım ben tekrar cevaplayayım foruma birsey indirmek için üye olmuştum kişisel nedenlerden ötürü internet sitelerine/forumlara üyelik istemiyorum niye üye oldun o zaman derseniz indirdiğim seyi çok merak etmiştim o yüzden üye oldum foruma üyelik istemiyorum zaten forumların nasıl dolasilacagini bilmiyorum az önce Cvp yazdım hiçbir yerde yok nereye Cvp yazdığımı bilmiyorum deneme yanılmayla buraya konu açabildim sözleşmeyi tam anlamıyla okuduğumu söyleyemem sadece göz gezdirmistim üyelik silmeyiz ilgili bir paragrafa takılmamış gözlerim üyelik silmeyi yetkililer mi yapıyor?yoksa üye olan kisi mi yapıyor?bunun için sözleşmeyi tam anlamıyla mi okumaliyim?eğer öyleyse sözleşmeyi nerden bulacağım?bana yardımcı olabilir misiniz?bu kadar gaddar olmayın lutfen alttaki yazıda bir dovulmedigim kalmış

:D İleride pişman olma sildirdiğine diye çıkısmıslardır :D forum güzeldir belki sende ileride seversin foruma üyeliklerden kimseye zarar gelmes :D istediğin olmus adına sevindim :D