• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Bir Zamanların Fenomen İsmi Şimdi Köfteci

cemree

=)=)
V.I.P
"Benimle Evlenir Misin?" yarışması ile şöhreti yakalayan isimlerden biri olan Caner Toygar, kısa süren şöhretinin ardından normal yaşantısına geri döndü

Bir dönem televizyon programlarının vazgeçilmez isimlerinden biri olan ve partneri Tülin ile magazin sayfalarını süsleyen Caner için sonrasında işler hiç de iyi gitmedi.

Son olarak bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Caner, şimdilerde Ataşehir'de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkanı açtı.

Bundan sonra televizyonda yer alıp almayacağı sorusuna ise Caner, "Saçma sapan dizi teklifleri geliyor. Son olarak jigolo rolünde oynamamı istediler. Böyle şeyler bana ters geldi ve o yüzden o teklifleri kabul etmedim. Ben böyle de mutluyum" şeklinde konuştu.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Vay bee.. Bu adamın en son Esra Ceyhan'ın programındayken kafasında bardak kırdığını hatırlıyorum küçüktüm o zamanlar.. Bunlar hep bilinçaltıma işledi dimi benim :(

cemree

=)=)
V.I.P
Türkiyenin çifti olarak haberleri çıkardı hep birde kaynanası vardı bunun dimi ? Semra Kaynana :kik nelerle uğraşılmış :kik