• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Zamanlar Bizde Cocuktuk

wien06

V.I.P
V.I.P
Çocukluğumuzda kimimizin sahip olduğu kimimizin isteyip bir türlü alamadığı oyuncaklar... Tahta arabalar, küçük bebekler... Şuan binbir çeşit oyuncak olsada bu oyuncaklar hala hafızalarda. O zaman alamayanlar şuan bunlara baktıklarında belki hala içinde bir üzümtü hissediyordur. Bir tahta arabanın o zaman ir çocuğu ne kadar mutlu ettiği anlatılamazdı. işte çocukluğumuzdan bir kaç oyuncak...

34HVJz2.jpg

UCjL5cw.jpg

Düzenleyen yönetici:

jeriko

Özel Üye
Özel üye
FCYm4k2.jpg

Çocukluğumuzun popüler oyuncağıydı.Hep böyle bir şeye sahip olmak isterdim.Olmadı ama bizde çözümü kendimiz üretmiştik.Dikdörtken bir tahtayı futbol sahası gibi çizmiş çividen oyuncuları bu sahaya yerleştrimitik/çakmıştık.Küçük bir bozuk parayla parmakla sırayla vuruşlar yaparak buna benzer bir oyun icat etmiştik.Evet ne günlerdi o günler.Hiçbir zaman sıfır maliyetle yaptığım bu oyuncağın tadını hiçbir şeyde bulamadım.Şimdiki çocuklarında ne bilgisayardan ne playstationlardan o tadı alabildiklerini sanmıyorum.
Wien06 teşekkürler dostum paylaşım için.

Düzenleyen yönetici:

dağcı

Üstat
neden eski deyince siyah beyaz gelir ki i,nsanın aklına fotolar siyah beyaz olabilir ama hayat siyah beyaz değil di ki :S

tşklr ama paylaşım için insan büyünce anlıyo çocukluğun tadını