Bir yayla İtirafı

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Seneee geçen sene :D Bu aylarda değiliz ağustos falan hava acayip sıcak nabalım nabalım derken kankayla atladık yaylaya gittik. 2 de bisiklet alırız dedik süreriz. Güya nefesimiz açılacak. Bizim komşunun bir veledi var dennis halt etmiş yanında. Çocuk bir milli felaket. Bu ağladı zırladı bende burak abilerle gideceğim falan neyse aldık yanımıza gittik. Atladık bisikletlere gidiyoruz. Neyse buraya kadar herşey çok normal :D Ne olduysa birden benim çok sıkışmamdan oldu. Her yer tarla ama yolda da olmaz ki kardeşim. Nabalım bir yer vardır diye ilerliyoruz. Piknik yapan aileler var dedik şunların olmadığı bir yere artık. Kendimden geçtim. Hani son noktası bir insanın. Dayan sabır sabır diye diye ilerledik. Ama biri dokunsa gideceğim yani :D o noktaya geldim. Neyse tepede bir yer bulduk sonunda baktık çevreye sağa sola iyice gelen giden yok. Tamam dedik burası uygundur :D Velette tabi kıs kıs gülüyor. Kanka yanımda haydee deyip duruyor. Yani iğrenç birşey biliyorum ama allah zorda koymasın nabalım :D Böylee hafifi yüksek bir yer her yer ağaçlı meğerse aşağısı bayağı bir uçurummuş. aH aklım bata yapmasaydım keşke. Bre sayın aile! ne işiniz var orda piknik yapıyorsunuz demi ama. valla bende görmemiştim. çok sapa, ters ve ıssız bir yer. saldım gitti Arabanın üzerine gelmiş. Bir bağrışma sesi yarabbi şükürler falan :D Çok pis bozulmuş ve utanmıştım ama allahtan kimin yaptığı belli değil. Eeee velede zaten uyuzum maskot gibi peşimde tamam dedim burak işte o "an" bu andır. Kankaya 2 kaş göz ettim, kimin kankası bee çaktı hemen durumu. Biz atladık yine bisikletlere gidiyoruz ama aşağıya inecek uyugun bir yer ayıyoruz neyse yarım saatin sonunda bulduk bir yer. Ben kankaya tekrar 2 kaş göz. Dedim siz burda bekleyin. Aileye gittim sessizce böyle onların duymayacağı bir tonda özür falan diyorum ama kendim için değil. İşte çocuktur bilmeden olmuştur. Görsek uyarırdık falan. Ailede ya dağdamı yaşıyor bu çocuk ayı mı falan diyor :D Ama öyle bir tepki beklemiyordum. Piknikteki teyzelerimden biri bir hışımla bir gitti bizim velede bir tokat yapıştırdı. Biz ne olduğunu anlamadık, çocuk garibim bakıyor bön bön :D Sonra bağırmaya falan başladı bize dönüp birşeyler yapınsana abiler falan. Tuttuk kolundan hadi gidelim falan ama çocuk hala o teyze niye bana vurdu diyip duruyor. Akşam annesine babasına falan anlatmış haliyle bana sordular ne oldu falan diye, dedim bizde anlamadık aile çingene işte bizde başımız ağrımasın diye abartmadık olayı dedik. Annesine neyse aferim falan dedi. Belki kötü birşey yaparlar :D

Üzerinden bu olayın bu agustosta 1 yıl geçecek ama bizim garip hala bilmiyor. Biliyorum kötüyüm ama o çocukda dayanılacak gibi değil. Pişman mıyım? Aslaaa.... Artık kafam rahat velet tutturmuyor bende gideceğim diye.
İtiraf ediyorum o bendim :D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Doğa güneş bol oksijen herşey çok güzel başlamış ama ne yaparsın bu ihtiyacın nerde ihtiyaç olacağı belli olmuyor işte.:DAma dezavantajı lehine çevirmeyi bilmiş Dennis'tende kurtulmuşsun.Merakettim gibi maceralarının devamını bende merakettim.:P:DTeşekkürler.