• Merhaba Ziyaret├ži.
    "Evden Kareler" konulu foto─čraf yar─▒┼čmas─▒ ba┼člad─▒. ─░lgili konuya BURADAN ula┼čabilirsiniz. Sizi de bu yar─▒┼čmada g├Ârmek isteriz...

Bir vedadir Bu

yesim434

Ya Umutlarda biterse
├ľzel ├╝ye
­čĹëMerhaba "" Cerezforum ailesi nin de─čerli g├Ân├╝l dostlar─▒"­čĹł
­čĹëVeda zaman─▒ geldi kap─▒ya dayand─▒.­čĹł
­čĹëUzun d├╝┼č├╝nceler ve u─čra┼člar sonras─▒ art─▒k ailemle birlikteT├╝rkiyeye yerle┼čmeye karar verdim.­čĹł
­čĹëUzun zamand─▒r i┼č ara┼čt─▒rmalar─▒ sonras─▒ ├žok iyi bir i┼č buldum ayn─▒ zamanda ├žok da ┼čirin bir ev buldum.­čĹł
­čĹëT├╝m ├Âmr├╝m├╝ burada ge├žirdi─čim i├žin tabi ki bu karar kolay olmad─▒ ├žok d├╝┼č├╝nd├╝m ta┼č─▒nd─▒m tartt─▒m ama benim i├žin en hay─▒rl─▒s─▒n─▒n bu oldu─ču i┼čaretini ald─▒m­čĹł
­čĹësizlerle burada iyi k├Ât├╝ g├╝nlerimiz ge├žti­čĹł
­čĹëkah g├╝ld├╝k kah a─člad─▒k yeri geldi birlikte ├╝z├╝ld├╝k yeri geldi tart─▒┼čt─▒k.­čĹł
­čĹëE─čer sizlere kar┼č─▒ k─▒r─▒c─▒ olduysam hakk─▒n─▒z─▒ helal edin.­čĹł
­čĹëK─▒r─▒c─▒ olmad─▒ysam da hakk─▒n─▒z─▒ helal edin­čĹł
­čĹët├╝m i┼člemleri yapabilmem biraz zaman alacak o y├╝zden aran─▒zda olamayaca─č─▒m ama hayat bu.­čĹł
­čĹë Kim bilir belki baz─▒lar─▒n─▒zla bir g├╝n bir yerlerde yolumuz kesi┼čir.­čĹł
­čĹëDaha fazla uzatmayaca─č─▒m herkese sa─čl─▒kl─▒ mutlu bereketli bir ├Âm├╝r diliyorum.­čĹł
­čĹëKendinize iyi davran─▒n ve ho┼č├žakal─▒n.­čĹł
­čĹëBu mektubu bir bayan payla┼čm─▒┼č kendisini tan─▒mam etmem.­čĹł
­čĹëBende kopyalay─▒p buraya yap─▒┼čt─▒rd─▒m ve sonuna kadar okuyup okumayanlar birazdan belli olacak...

Son d├╝zenleme: